Запчастини та інструменти для майстрів
Ваша країна
Україна
X
Ви з України?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) 000-86-86
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати Вам?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (066) 345-86-86
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
У Вас немає товарів
Ваш кошик:
1
Продовжити покупки
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Чому до платежів «Єдина каса» додається 5%?

Як правило, ні у кого не виникає питань, коли пропонують оплатити комісію за грошовий переказ, наприклад, в касі банку. Так як всім зрозуміло, що банк працює не за спасибі, а за комісійні.

Але мало хто розуміє що таке «внутрішня комісія». І я постараюся це пояснити на прикладі.

Ми підключили, на сайті, платіжну систему «Єдина каса». Ця система зібрала безліч варіантів оплати для різних країн в один сервіс. І кожен може вибрати той спосіб оплати, який буде йому зручнішим.

Припустимо, що мені, в Україні, зручно оплатити через термінал самообслуговування iBox. Платіж повинен бути 100грн.

Для цього я вибираю спосіб оплати через термінали в Україні, і отримую інструкцію як це зробити. Іду до терміналу, дію за інструкцією і оплачую 100 грн., А також 5% за послуги iBox. Виходить, що я повинен помістити до терміналу 105 грн., З яких на рахунок зарахується тільки 100грн. Я думаю тут поки питань ні в кого не виникло.

Що ж відбувається далі з цими грішми?

А далі ці 100 грн надходять на рахунок компанії «Єдина каса». Після цього вони нам відправляють звіт, про зарахування Ваших коштів, а ми в свою чергу зараховуємо їх Вам на баланс. Ну а трохи пізніше «ЕК» перекине ці гроші до нас на рахунок. І ось Ваші гроші вже у нас.

Начебто як всі задоволені! Ви оплатили зручним для Вас способом, ми отримали Ваші гроші, iBox заробив на Вас 5грн. Але де, ж інтерес «Єдиної каси»? Ось тут і вилазить внутрішня комісія. Справа в тому, що «ЕК» перераховує нам наприклад не 100грн, а 95грн. Заробляючи на переказі 5%. Залежно від способу оплати їх заробіток коливається, десь трохи менше, десь трохи більше, але в середньому це виходить близько 5%

Ми не готові оплачувати цю комісію так, як в співвідношенні з нашими націнками, це значна сума. Тому ми покладаємо ці витрати на нашого клієнта. А він має право вибирати. Якщо він вважає, що йому простіше оплатити внутрішню комісію, ніж скористатися іншими способами оплати, то він вибирає оплату за системою «Єдина каса», якщо ж він не хоче нести додаткові витрати, то вибирає інші способи оплати. На сьогоднішній день, оплату «внутрішньої комісії» за переказ, ми покладаємо на клієнта, тільки по системі оплати «Єдина каса».

Що стосується сумарної комісії при використанні цього способу оплати.

Як я вже написав «ЕК» зібрала безліч способів оплати. І в кожному випадку комісія з цих способів різна. Як правило, вона коливається від 0% до 5%.

Виходить, що сумарно Ви заплатите «внутрішню комісію» + комісію за переказ. У разі коли комісія за переказ буде 0, то відповідно сумарна = 5%, якщо комісія за переказ 5%, то сумарна близько 10% ...Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста , .