Запчастини та інструменти для майстрів
Ваше місто:
Київ
X
Ви з Києва?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (050) 388-53-52
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Політика конфіденційності

Сайт master-plus.com.ua належить компанії ТОВ «МП ПАРТС», яке є розпорядником ваших персональних даних.
Ми прийняли цю Політику конфіденційності, яка визначає, як ми обробляємо інформацію, зібрану веб-сайтом master-plus.com.ua, яка також містить причини, чому ми повинні збирати певні персональні дані про вас. Тому ви повинні прочитати цю Політику конфіденційності перед використанням веб-сайту master-plus.com.ua.

Ми дбаємо про ваші персональні дані та зобов’язуємось гарантувати їх конфіденційність та безпеку.

Особиста інформація, яку ми збираємо: Коли ви відвідуєте веб-сайт master-plus.com.ua (надалi - Сайт), ми автоматично збираємо певну інформацію про ваш пристрій, включаючи інформацію про ваш веб-браузер, IP-адресу, часовий пояс та деякі з встановлених файлів cookie на вашому пристрої. Крім того, коли ви переглядаєте Сайт, ми збираємо інформацію про окремі веб-сторінки або продукти, які ви переглядаєте, які веб-сайти або пошукові терміни спрямовували вас на Сайт і як ви взаємодієте з Сайтом. Ми називаємо цю автоматично зібрану інформацію «Інформацією про пристрій». Крім того, ми можемо збирати персональні дані, які ви нам надаєте (включаючи, але не обмежуючись, ім’я, прізвище, адресу, платіжну інформацію тощо) під час реєстрації, щоб мати можливість виконати угоду.
Надаючи свій e-mail, Ви погоджуєтесь на отримання рекламної розсилки від компанії Майстер Плюс.

Чому ми обробляємо ваші дані? Нашим головним пріоритетом є безпека даних клієнтів, і, таким чином, ми можемо обробляти лише мінімальну кількість даних користувачів, лише стільки, скільки це абсолютно необхідно для підтримки веб-сайту. Інформація, зібрана автоматично, використовується лише для виявлення потенційних випадків зловживання та встановлення статистичної інформації щодо використання веб-сайту. Ця статистична інформація інакше не агрегується таким чином, щоб вона ідентифікувала будь-якого конкретного користувача системи.

Ви можете відвідати веб-сайт, не повідомляючи нам, хто ви, і не розкриваючи будь-якої інформації, за допомогою якої хтось міг би ідентифікувати вас як конкретну особу, яку можна ідентифікувати. Якщо, однак, ви хочете використовувати деякі функції веб-сайту, або хочете отримувати наш інформаційний бюлетень або надати інші відомості, заповнивши форму, ви можете надати нам персональні дані, такі як ваша електронна адреса, ім’я, прізвище, місто місце проживання, організація, номер телефону. Ви можете не надавати нам свої персональні дані, але тоді ви не зможете скористатися деякими функціями веб-сайту. Наприклад, ви не зможете отримувати нашу розсилку або зв’язуватися з нами безпосередньо з веб-сайту. Користувачі, які не знають, яка інформація є обов’язковою, можуть зв’язатися з нами через masterplus.info@gmail.com.

Ваші права: Якщо ви є резидентом Європи, у вас є такі права, пов’язані з вашими персональними даними:

- Право бути проінформованим.
- Право доступу.
- Право на виправлення.
- Право на стирання.
- Право на обмеження обробки.
- Право на перенесення даних.
- Права щодо автоматизованого прийняття рішень та профілювання.
Якщо ви бажаєте скористатися цим правом, зв’яжіться з нами за наведеною нижче контактною інформацією.

Крім того, якщо ви є резидентом Європи, ми зазначаємо, що ми обробляємо вашу інформацію з метою виконання контрактів, які ми можемо мати з вами (наприклад, якщо ви робите замовлення через Сайт) або іншим чином для досягнення наших законних ділових інтересів, зазначених у списку. вище. Крім того, зверніть увагу, що ваша інформація може бути передана за межі Європи, включаючи Канаду та Сполучені Штати.

Посилання на інші веб-сайти: Наш веб-сайт може містити посилання на інші веб-сайти, які не належать нам і не контролюються нами. Будь ласка, майте на увазі, що ми не несемо відповідальності за такі інші веб-сайти або практику конфіденційності третіх сторін. Ми рекомендуємо вам бути в курсі, коли ви залишаєте наш веб-сайт і читаєте заяви про конфіденційність кожного веб-сайту, який може збирати особисту інформацію.

Інформаційна безпека: Ми захищаємо інформацію, яку ви надаєте на комп’ютерних серверах, у контрольованому, безпечному середовищі, захищеному від несанкціонованого доступу, використання або розголошення. Ми дотримуємося розумних адміністративних, технічних та фізичних заходів захисту від несанкціонованого доступу, використання, модифікації та розкриття персональних даних під час контролю та зберігання. Однак не можна гарантувати передачу даних через Інтернет або бездротову мережу.

Відгуки та коментарі: Ми не модеруємо відгуки та коментарі на нашому сайті і вони є реальними, проте залишаємо за собою право видаляти ті, які містять не нормативну лексику, не етичні висловлювання, посилання на ресурси які ведуть на сайти, що не стосуються нашої тематики або контент що так чи інакше може ображати почуття відвідувачів без попереднього інформування авторів.

Оптовим клієнтам: При відправці запиту на отримання прайсу, ми зберігаємо ваш номер телефону як акаунт і використовуємо цю інформацію на загальних умовах, прописаних у цій політиці. Для отримання паролю від такого акаунту потрібно ввести номер телефону в форму входу в акаунт та натиснути "Відновити пароль". Тимчасовий пароль буде автоматично згенеровано та відправлено Вам у СМС повідомлені. З цим паролем Ви можете увійти до власного кабінету та змінити на власний пароль.

Юридична інформація: Ми будемо розкривати будь-яку інформацію, яку ми збираємо, використовуємо або отримуємо, якщо це вимагається або дозволено законом, а також якщо ми сумлінно віримо, що розкриття необхідно для захисту наших прав, захисту вашої безпеки або безпеки інших, розслідувати шахрайство або відповідати на запит уряду.

Контактна інформація: Якщо ви хочете зв’язатися з нами, щоб дізнатися більше про цю Політику, або хочете зв’язатися з нами щодо будь-яких питань, що стосуються прав особи та вашої особистої інформації, ви можете надіслати електронний лист на адресу masterplus.info@gmail.com.