Запчастини та інструменти для майстрів
Ваше місто:
Київ
X
Ви з Києва?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
з 10.00 до 15.00
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (066) 345-86-86
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Що таке рештування і для чого воно потрібно?

Для того щоб якісно транспортувати цінний і крихкий товар потрібна додаткова надійна його упаковка. Така упаковка має назву «лати». Саме, завдяки риштуванню забезпечується цілісність товару при його перевезенні, а також навантаження та розвантаження.

Потребують рештування багато товарів, які ми реалізуємо, наприклад: полки і ящики для холодильників, скло духовок, дверки і корпусні деталі для холодильників, поверхні для плит і багато інших крихких комплектуючих .

Найпоширеніший вид такої упаковки - це лати з дерева. Це пояснюється тим, що деревина найкраще забезпечує опору вантажу і може утримувати різні удари і пошкодження під час його транспортування. За допомогою риштування товар надійно фіксується в машині і приїжджає цілим і неушкодженим до клієнта.

Ціна риштування - 100 гривень за 1м3 товару, але не менше ніж 50 грн . Так як, майже всі товари, які ми відправляємо менше 1 м3, то, як правило, риштування коштує 50 грн. Послугу обрешітки надає Нова Пошта, і її вартість включається в вартість доставки, яку Ви оплачуєте на нову пошту. Товари в такій упаковці відправляються тільки після 100% оплати, адже ми повинні переконатися в тому, що Ви точно заберете товар, і нам не доведеться оплачувати його обрешітку, а потім і доставку в 2 сторони.

Клієнт сам вибирає, робити обрешітку чи ні. У разі якщо вона необхідна, Ви будете попереджені під час оформлення замовлення. Якщо покупець відмовляється від транспортування крихкого виробу в латах, вся відповідальність за доставку товару перекладається на нього, і він не може висувати претензії до нас в разі пошкодження тих чи інших комплектуючих.

Як показує практика, найкращий захист товару від будь-яких пошкоджень при транспортуванні - це його надійна упаковка.


Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста Київ, Київській області.

Спосіб оплати:

Спосіб доставки: