Запчастини та інструменти для майстрів
Ваша країна
Україна
X
Ви з України?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) 000-86-86
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати Вам?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (066) 345-86-86
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
У Вас немає товарів
Ваш кошик:
1
Продовжити покупки
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Як працює кредитний ліміт?

Вирішив внести деяку ясність щодо «Кредитного ліміту»

Коротко про те, що це і для чого:

Кредитний ліміт діє тільки для наших постійних клієнтів, які регулярно, що небудь, купують, а так само мають більше 10-ти замовлень зі статусом «завершений».

«Кредитний ліміт» інакше можна назвати відстрочений платіж. Фактично ми відправляємо товар без грошей - в борг. А покупець зобов'язується погасити заборгованість по балансу протягом 7-ми календарних днів.

Тепер розповім про важливі зміни, а потім більш докладно про алгоритм роботи «Кредитного ліміту».

Фактично, відправляючи товар без оплати - ми позичаємо клієнту, або товар, або гроші на цей товар. Можете вибирати, як Вам більше подобається. У свою чергу покупець зобов'язується віддати гроші за товар не пізніше 7-ми днів. На цю суму ми не накладаємо відсотків або додаткових комісій. Просто даємо під чесне слово.

Дана практика у нас діє досить давно. І можемо з упевненыстю сказати - дуже успішно.

Але, на жаль, не всі віддають борги вчасно. До сьогоднішнього дня, ми контролювали і обдзвонювали боржників в ручному режимі і нагадували про те, що настав час платити за рахунками =).

Але ми вирішили автоматизувати цей процес. Таким чином, з одного боку, ми знімемо зайву мороку з наших співробітників, а з іншого боку, боржники будуть впевнені в незворотності санкцій, що додатково мотивує їх повертати борги вчасно.

Тепер про самы санкції =)

Гроші мають надійти до нас на рахунок не пізніше семи днів з моменту зняття оплати за замовлення. Якщо оплата здійснюється на розрахунковий рахунок - необхідно розуміти, що гроші будуть йти до нас 1-2 дня. Тому бажано здійснювати оплату не пізніше, ніж на п'ятий день.

Саме тому на 4 день заборгованості ми будемо робити нагадування за допомогою СМС, про те, що у клієнта непогашена заборгованість.

Якщо по закінченню семи днів (168 годин) заборгованість не буде погашена буде выдправлятися ще одне СМС, про те, що клієнт прострочив погашення. Такі СМС будуть відправлятися кожні 3 дні. Кожне таке СМС буде вважатися попередженням.

За три попередження отриманих протягом 30-ти днів буде блокуватися кредитний ліміт.

1-ше блокування на 14 днів.

Наступні блокування (незалежно від того скільки пройшло часу після минулого):

2-ге блокування на 30 днів

3-тє блокування на 90 днів

4 -те блокування назавжди

у подібних блокування страшного нічого немає, просто ми не будемо відправляти товар в борг. Тільки за попередньою оплатою. Що зробить нашу роботу менш зручною, в першу чергу, для клієнта.

СМС в даному випадку відправляються як нагадування, але клієнт повинен і сам пам'ятати про заборгованість. Фактом для підрахунку попереджень буде не СМС, а кожних 3 дні прострочення. Тому, наприклад: Якщо Вам, з якоїсь причини, не прийшли 3 СМС, але у Вас є 9 днів прострочення це дорівнює трьом попереджень.

Так само необхідно розуміти, що попередження будуть підраховувати не за один випадок прострочення, а за 30 днів. Це означає, що одне прострочення з трьома попередженнями дорівнює трьом простроченням по одному попередженню, якщо вони були зроблені протягом 30-ти днів.

Дана система починає працювати з 6.11.2015г.

Якщо Вам, все ж, щось не ясно - звертайтесь до наших співробітників, вони постараються Вам все роз'яснити.

Як і писав - поясню трохи про алгоритм роботи «кредитного ліміту», так як у клієнтів часто виникають питання по його роботі.

1. Кредитний ліміт можуть отримати тільки постійні клієнти, у яких є десять і більше замовлень зі статусом «завершений».
2. Кредитний ліміт прораховується кожен раз при оформленні нового замовлення.
3. Сума кредитного ліміту може змінюватися як в одну сторону, так і в іншу.

Сума кредитного ліміту залежить як від загальної кількості замовлень, так і від середньої суми замовлень. Тобто сума кредитного ліміту може підніматися від того, що у Вас збільшується кількість замовлень. У той же час якщо Ви почнете робити замовлення на суму менше ніж раніше, то сума кредитного ліміту може зменшуватися. Логіка в тому, що якщо клієнт робить замовлення на маленьку суму - навіщо йому кредитний ліміт на велику суму. 4. Кредитний ліміт працює тільки в тому випадку, якщо у Вас на балансі немає заборгованості. Тобто, якщо у Вас є заборгованість по балансу - замовлення не відправляється в рахунок кредитного ліміту, не залежно ні від суми заборгованості ні від суми замовлення.
5. Нам не обов'язково писати або говорити, щоб ми замовлення відправили в рахунок кредитного ліміту, так як це відбувається автоматично, якщо у клієнта немає заборгованості, кредитний ліміт включений в особистому кабінеті клієнта, а сума недостатня для оплати замовлення не перевищує суми ліміту.
6. Рішення, про відправку замовлення в рахунок кредитного ліміту, приймається системою в момент переведення замовлення на оплату. Якщо всі вищезгадані умови дотримані - замовлення автоматично переходить на відправку. Якщо ж, хоч одна з умов не дотримується - замовлення перекладається на очікування оплати. І навіть якщо через деякий час умови стають задовільними - кредитний ліміт уже не спрацьовує, тому що замовлення вже чекає оплати.
7. У деяких випадках наші менеджери можуть перевести неоплачене замовлення на відправку в ручному режимі, якщо вважатимуть це за можливе. Але тільки при особистому проханню клієнта.
8. Кредитний ліміт поширюється тільки на оплату замовлень, але не поширюється на оплату задатків.
9.Наші співробітники мають право відключати або блокувати кредитний ліміт на власний розсуд. Без пояснень причин клієнтові.

Якщо Ви не згодні з цими умовами - рекомендуємо не включати (або відключити) кредитний ліміт у Вашому особистому кабінеті.

PS Хочете втратити друга - позичте йому грошей =) Друзі давайте користуватися добротою і довірою один одного так, щоб і далі залишатися друзями! Це важливо не тільки в особистому житті, а й у бізнесі.

Приємних покупок!Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста , .