Запчастини та інструменти для майстрів
Ваше місто:
Київ
X
Ви з Києва?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
вихідний
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (066) 345-86-86
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Калькулятор ціни за відновлення хрестовини:Під реставрацією хрестовини, ми маємо на увазі відновлення поверхні вала під підшипниками, і / або під сальником.

Відновлення або виготовлення алюмінієвої частини хрестовини ми не здійснюємо.

Ви самі приймаєте рішення про необхідність відновлення тієї чи іншої частини хрестовини і повідомляєте нам Ваші побажання.

Ми можемо, порекомендувати Вам, відновити ту частину валу, яку Ви не просили, якщо наші фахівці вважатимуть це за необхідне. Але остаточне рішення приймаєте Ви. Так само ми не зобов'язані проводити діагностику хрестовини, виявляти її слабкі або потенційно слабкі місця, і приймати за Вас рішення, чи варто її відновлювати.

Наш фахівець може порахувати неможливим, відновлення Вашої хрестовини в такому випадку хрестовина відправляється назад. Всі транспортні витрати, в такому випадку, оплачуєте Ви.

У формі заявки на реставрацію хрестовини, а так само в подальшому ми можемо Вам точно повідомити тільки вартість самої реставрації хрестовини. Вартість транспортних послуг Вам необхідно розрахувати самостійно. В цьому Вам може допомогти сайт компанії перевізника, яким буде здійснюватися доставка хрестовини.

Термін реставрації може займати від 4-х до 10-ти днів. Залежно від завантаження наших фахівців. Термін реставрації рахується з дня отримання хрестовини нашими співробітниками. І закінчується в той момент, коли хрестовина переведена в статус «Хрестовина відреставрована». Як тільки хрестовина переходить в статус «Хрестовина відреставрована» на Ваш номер телефону (на який зареєстрований акаунт в нашому магазині) відправляється СМС з відповідним повідомленням.

Після цього для повернення хрестовини Вам необхідно буде оформити «замовлення» з цією хрестовиною, або додати цю хрестовину, в уже існуюче замовлення. Хрестовину можна додати в існуюче замовлення тільки в тих випадках, якщо статус цього замовлення «Новий» або «В очікуванні» або «Чи очікує поставки товару».

Оформити «замовлення» на хрестовину можна або через особистий кабінет на нашому сайті, або в телефонному режимі.

Оплата за реставрацію хрестовини здійснюється за принципом оплати звичайного замовлення. Її можна зробити або за передоплатою, або післяплатою. Наложений платіж можливо здійснити, тільки в тому випадку, якщо замовлення буде відправлено транспортною службою «Нова Пошта».

Що стосується самої реставрації:

Відновлення «втулки» під сальник здійснюється шляхом її заміни на нову. Нова втулка виготовляється або з кольорового металу, такого як бронза або латунь, або з нержавіючої сталі. Вибір матеріалу для втулки недоступний. І здійснюється фахівцем, який виконує роботи. Допуск зовнішнього діаметра втулки складає 0,1 мм. Допуск ширини втулки складає 0,5 мм.

Відновлення вала під підшипник здійснюється тільки в зоні посадки підшипника.

Відновлення вала проводиться шляхом плавки чорного металу на вал і подальшої обробки його на токарному верстаті. У зоні посадки підшипника допускається наявність невеликих раковин на поверхні вала. Сумарна площа таких раковин не повинна перевищувати 20% від площі посадки підшипника.

Допуск зовнішнього діаметра вала в зоні посадки підшипника складає + 0,02.

Ми залишаємо за собою право редагувати ці умови.

Адреса для відправки хрестовин:

Нова Пошта:

Вінницька обл. Вінницький р-н. Лисогора, відділення Нової Пошти №1, Хатунцев Володимир


Часті запитання про хрестовини

 

❓️ Чи можна відновити хрестовину пральної машини?

Під реставрацією хрестовини, ми маємо на увазі відновлення поверхні вала під підшипниками, і / або під сальником. Відновити хрестовину Ви можете в нашому інтернет-магазині "Майстер плюс" | Відновити хрестовину

❓️ Скільки коштує відновити хрестовину?

На нашому сайті є калькулятор ціни за відновлення хрестовини пральної машинки, в подальшому ми можемо Вам точно повідомити вартість реставрації хрестовини | Калькулятор ціни за відновлення хрестовини

❗ Де купити хрестовину для пральної машини?

На нашому сайті представлена велика база оригінальних запчастин для пральних машин. | Купити хрестовину для пральної машини

❗ Де купити запчастини для пральних машин?

Пральні машинки стали незамінними помічниками в побуті. На жаль, як і будь-яка інша побутова техніка, вони можуть ламатися в самі невідповідні для нас моменти. Якщо Ваша пральна машина вийшла з ладу, і Вам потрібні деталі для її ремонту, Ви можете звернутися в наш Інтернет-магазин «Майстер-плюс». | Запчастини для пральних машин

 Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста Київ, Київській області.

Спосіб оплати:

Спосіб доставки: