Гель для прання кольорових речей Gallus Color, 4л призначений для прання кольорових лляних, бавовняних, синтетичних та штучних тканин. До його складу входять лише натуральні інгредієнти, завдяки чому продукт повністю відповідає європейським стандартам і не становить жодної небезпеки для організму людини. Відсутність у складі гелю фосфатів та цеолітів гарантує безпеку прання для людей та білизни. При цьому засіб добре справляється з плямами, не залишаючи слідів.
Цей гель видаляє різні плями із різних типів тканин. Працює як при високих, так і за низьких температур води та будь-якої жорсткості. Засіб активно бореться з плямами на одязі, не змінюючи колір та структуру одягу. Це дозволяє безпечно прати речі із вовни, шовку та інших делікатних матеріалів. Гель також має приємний запах і може використовуватися для ручного та машинного прання. Рідкий миючий засіб підходить для всіх типів пральних машин і не утворює вапняних слідів.
Навіть регулярне використання цього продукту не завдасть шкоди вам. Оскільки Gallus Color Gel не містить шкідливих речовин, його також можуть використовувати люди із проблемною та чутливою шкірою. Після прання шкіра рук залишається м'якою, а білизна захищена від зовнішніх негативних дій. Прання з цим засобом збереже вашу білизну неймовірно свіжою та чистою надовго.
Головною перевагою гелю для прання є те, що він не містить фосфатів.
Цей гель можна використовувати в будь-якій пральній машині. Гель дуже економічний, флакон розрахований на 95 циклів прання.
Технічні характеристики:
Тип засобу: Гель
Вид прання: Автоматичне, ручне прання
Кількість циклів: 95
Вага: 4 л