Герметик стоп-текти для фреону Errecom Extreme 12ML TR1062.L.J9 – спеціальний засіб, який використовують для боротьби з невеликими протіканнями фреону в металевих, резинових елементах кондиціонерів, автомобільних кондиціонерів, холодильних установок.
Представлений герметик з високою ефективністю виявляє протікання фреону, герметизує місце, не вступаючи при цьому в хімічну реакцію з киснем та вологістю. У своєму складі такий засіб не містить полімерів. Завдяки йому суттєво скорочуються шуми компресора.
Це найбільш сприятливий засіб для профілактичного застосування. До того ж він є безпечним для всіх компонентів системи.
Характеристики:
Тип: Герметик
Вид: Стоп-текти для фреону
Призначення: Для кондиціонерів
Об'єм: 12 мл
Виробник: Errecom
Країна-виробник: Італія
Замовити якісний герметик стоп-текти для фреону Errecom Extreme 12ML TR1062.L.J9 можна в нашому інтернет-магазині «Майстер Плюс» за доступною ціною.