Модуль (елемент) Пельтьє TEC1-12706 – це дуже важливий прилад, який є термоелектричним перетворювачем. Саме він під дією електроструму створює різницю температур на місці контакту провідників. 
Модулі такого типу є незамінними в маленьких побутових приладах, а також в автомобільних холодильниках, в системах охолодження електронних пристроїв, в термоелектричних генераторах, в охолоджувачах води. Перевагами таких елементів, в першу чергу, можна назвати відсутність механічно рухомих рідин, газів, безшумність роботи, маленькі розміри і, що не менш важливо, можливість регулювання охолоджувальної потужності і забезпечення охолодження або ж нагрівання. 
Але разом з цим потрібно враховувати й те, що застосування таких елементів пов'язано з певними вимогами. Якщо не виконати їх, то це може привести до зниження ефективності системи або навіть до повного виходу з ладу. Такі елементи виділяють велику кількість тепла. Тому для відводу тепла потрібно, щоб був встановлений радіатор. Якщо його немає, кристали елемента Пельтьє будуть деградувати при високих температурах.
Характеристики: 
	- Розміри: 40x40x4 мм.
 
	- Кількість термопар: 127.
 
	- Максимальна напруга: 15,4V.
 
	- Робочий струм: 6A.
 
	- Потужність: 53.3W.
 
	- Максимальна потужність охолодження: 53W.
 
	- Максимальна робоча температура: 80 ° C. 
 
Замовити модуль (елемент) Пельтьє TEC1-12706 можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною.