Запчастини та інструменти для майстрів
Ваша країна
Україна
X
Ви з України?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) 000-86-86
з 10.00 до 15.00
Зателефонувати Вам?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (066) 345-86-86
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
У Вас немає товарів
Ваш кошик:
1
Продовжити покупки
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Заправка обладнання фреоном.

Для того, що б заправити холодильник або кондиціонер потрібно мати для цього спеціальне обладнання. До такого відноситься манометричний колектор. Що ж це таке давайте спробуємо розібратися.

Манометр цей пристрій, що застосовують для, визначення рівня тиску фреону в атмосферах. Манометри виготовляються в двох колірних рішеннях - синій і червоний. Синім, вимірюють тиск на стороні всмоктування, а червоним вимірюється тиск на стороні нагнітання.

На манометрі є кілька шкал, одна, як ми вже зазначали вище, щоб вимірювати тиск фреону, а ще є три шкали, за якими можна визначити температуру кипіння фреону. На початку кожної шкали вказана марка фреону, для якої шкала призначена.

Манометричні колектори є двох видів.

1. Манометричний колектор двухвентильний. Це два манометра, один синього і червоного кольору. У такій станції є два крана і три шланга. За допомогою цього пристрою можна вимірювати тиск в двох магістралях - нагнітання і всмоктування. Шланги в даному колекторі підключаються відповідно кольорів, але це зроблено всього лише для зручності роботи майстри, щоб не замислюватися, а що зараз потрібно підключати.

2. Колектор манометричний одновентильний. У цьому пристрої один манометр синього кольору, один вентиль і два шланга. Такий колектор використовують, як правило, для того, що б виміряти тиск на магістралі всмоктування. Такий манометричний колектор в своїй роботі застосовують майстри, які займаються ремонтом побутових холодильників. При такому ремонті вимірювати тиск в магістралі нагнітання не потрібно.

Будьте уважні, коли використовуєте в роботі двухвентильний манометричний колектор, то варто пам'ятати, що одночасно відкривати обидва вентилі не можна. Якщо вам потрібно виміряти тиск в магістралі всмоктування, відкривайте синій вентиль, якщо в магістралі нагнітання - відкриваємо червоний вентиль.


 

💡 Як заправити обладнання фреоном?

Крім того, що потрібно мати всі необхідні інструменти майстер, який виконує дозаправку фреону, повинен мати ще й необхідні навички і вміння ... | Читати далі: Заправка обладнання фреоном

🔧 Де купити манометричний колектор?

Для того, що б заправити холодильник або кондиціонер потрібно мати для цього спеціальне обладнання. До такого відноситься манометричний колектор. | Купити манометричний колектор

🔧 Де купити Фреон для заправки?

У разі якщо вам потрібен холодоагент для закачування його в холодильне обладнання або кондиціонер, ви можете без проблем знайти його в нашому магазині. | Купити Фреон

 Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста , .