Запчастини та інструменти для майстрів
Ваше місто:
Київ
X
Ви з Києва?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
 • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
 • +38 (050) 388-53-52
Lifecell
 • +38 (093) 170-06-54
Київ
 • +38 (044) 390-79-88
Одеса
 • +38 (048) 734-41-69
Харків
 • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Гарантійний ремонт - що потрібно знати

Купуючи побутову техніку, ніхто не застрахований від неякісного товару. На щастя на кожен прилад видається гарантія, за якою встановлюється термін гарантійного обслуговування та ремонту. У нашій статті ми розберемося, що таке гарантійний ремонт та обслуговування, а також їх терміни та умови.

Зміст:

Гарантія – визначення та деякі правила

Термін виконання гарантійного ремонту

У яких випадках проводиться гарантійне обслуговування техніки

Де здійснюють гарантійний ремонт

Можлива заміна або повернення техніки

Які необхідні документи для гарантійного ремонту

Чи можна повернути побутовий прилад придбаний у кредит

Гарантія – визначення та деякі правила

Гарантія на побутову техніку означає, що продавець має деякі зобов'язання перед покупцями, а саме виконати ремонт приладу у разі його браку або передчасної поломки. Термін гарантії встановлює виробник, і він чітко прописується в технічній документації, що обов'язково додається до кожного побутового приладу при його продажу.

При покупці техніки варто бути дуже уважним та перевіряти наявність у ній гарантійного талона.

Залежно від країни та виробника встановлюються мінімальні стандарти гарантійного обслуговування, і вони можуть різнитися на тому чи іншому приладі.

Важливо ще зважати на той факт, що терміни гарантійного ремонту в Україні починають діяти не з моменту виробництва товару, а з моменту його покупки клієнтом у магазині. Тобто від тієї дати, коли продавець поставив штамп у чеку чи товарній накладній. А при замовленні техніки в інтернет-магазині гарантія починає діяти з моменту доставки її до вас.

Гарантійний талон на побутову техніку

Гарантійний талон на побутову техніку

Основні правила, які слід пам'ятати під час використання гарантії на побутову техніку:

 1. Зберігайте чек та гарантійний талон: саме ці документи мають бути при зверненні за гарантією.
 2. Дотримуйтесь інструкцій з експлуатації: неправильне використання або обслуговування техніки може призвести до анулювання гарантії.
 3. Звертайтеся за допомогою вчасно: якщо виникли проблеми з технікою, звертайтеся за гарантійним обслуговуванням якнайшвидше.
 4. Не намагайтеся відремонтувати пристрій самостійно: спроби самостійного ремонту або модифікації техніки можуть призвести до анулювання гарантії.

Якщо у вас виникли якісь протиріччя чи конфлікт із виробником, то найголовнішим документом для врегулювання таких проблем є Закон України «Про захист прав споживачів». Знаючи таку інформацію, ви завжди можете сміливо на неї опиратися.

Термін виконання гарантійного ремонту

Як правило, гарантійний термін на побутову техніку становить від одного до кількох років, залежно від типу продукту та виробника. Деякі компанії пропонують розширені гарантії за додаткову оплату.

Терміни виконання гарантійного ремонту можуть різнитися залежно від політики компанії-виробника чи сервісного центру, і навіть від конкретної проблеми з технікою. Однак, зазвичай термін виконання гарантійного ремонту становить 14 днів з дати покупки або за домовленістю сторін в інший термін.

Якщо буде доведено, що покупець винен у поломці товару, продавець має право відмовити йому у безоплатному ремонті.

Ось кілька моментів, які можуть впливати на термін гарантійного ремонту:

 1. Складність несправності: якщо проблема з технікою відносно незначна і потребує мінімальних ремонтних робіт або заміни компонентів, термін ремонту може бути коротким.
 2. Наявність запчастин: бувають випадки, коли для ремонту потрібні запчастини, яких немає в наявності у сервісного центру або у виробника, тоді терміни можуть бути затримані до їх постачання.
 3. Робота сервісного центру: завантаженість сервісного центру та його можливості впливають на терміни виконання ремонту. Деякі центри обслуговування можуть обробляти запити швидше, ніж інші.
 4. Умови гарантії: деякі компанії можуть обіцяти швидке виконання гарантійного ремонту, як частину своєї політики обслуговування клієнтів.

Трапляються випадки, коли гарантійний ремонт побутової техніки може зайняти багато часу, особливо якщо потрібні складні діагностики або нестандартні запчастини.

У яких випадках проводиться гарантійне обслуговування техніки

Гарантійне обслуговування побутової техніки здійснюється лише у таких випадках:

 1. Виробничий брак: якщо у пристрої були виявлені дефекти, які виникли через помилки в процесі виробництва, такі як проблеми компонентів або збої в роботі пристрою, які можуть виявитися в перші місяці або роки експлуатації, залежно від політики гарантії.
 2. Несправності, що виникли під час гарантії: якщо прилад вийшов з ладу протягом періоду, зазначеного в гарантійному терміні.
 3. Проблеми з якістю або виконанням: якщо товар не відповідає заявленим характеристикам або працює не так, як очікувалося, з причин не пов'язаних з неправильним використанням.

Важливо! Варто зауважити, що гарантія може бути обмежена певними умовами чи винятками, такими як неправильне використання, модифікація продукту без узгодження з виробником або використання несертифікованих запчастин чи аксесуарів.

Зрозуміло, що гарантійне обслуговування не поширюється на нормальне зношування пристрою або випадки пошкодження після закінчення гарантійного терміну, зазначеного фірмою-виробником.

Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування

Де здійснюють гарантійний ремонт

Гарантійний ремонт техніки проводить лише авторизований сервісний центр. Купуючи будь-яку побутову техніку, продавець зобов'язаний разом з гарантією надати вам список усіх авторизованих сервісних центрів у вашому місті.

Адреси авторизованих сервісних центрів

Адреси авторизованих сервісних центрів

Якщо у вас велика техніка, вагою більше 5 кг, то ви не повинні везти її в сервісний центр самостійно. До вас має прийти майстер додому та провести діагностику несправності. Якщо нічого складного немає, він відразу ж і ремонт виконає. А от якщо без майстерні і спеціаліста інструменту ніяк не обійтися, то прилад потрібно доставити на сервіс, але це не ваша турбота, а фірми, що надає послуги з ремонту.

Самі виробники також надають послуг із гарантійного ремонту своєї техніки, вони укладають договори з великими сервісними центрами, а ті вже беруть техніку на гарантійне обслуговування. Цей процес між виробником та сервісною службою називається авторизацією, а фірма вже називається авторизованим сервісним центром. Саме це стає гарантією того, що виробник підтверджує, що цей сервіс несе відповідальність за ремонт техніки.

Гарантійний лист

Гарантійний лист

При зверненні за гарантійним ремонтом важливо переконатися, що обране місце обслуговування є офіційним та має відповідні ліцензії чи авторизації від виробника.

Можлива заміна або повернення техніки

Кожен покупець повинен знати, що відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», обміняти товар належної якості можна лише тоді, коли збережено розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром. Наявність чека є підставою для обміну чи повернення товару та доказом того, що саме в магазині ви придбали товар.

Закон України про захист прав споживачів

Закон України про захист прав споживачів

Якщо товар не підійшов вам за формою, габаритами, фасоном, розміром або навіть кольором, ви можете обміняти його протягом 14 днів.

Також не завжди можливе виконання гарантійного ремонту, є й такі ситуації, коли ремонт недоцільний. Тоді вам мають запропонувати заміну товару або повернення коштів. Товар повинен бути замінений відразу, як тільки проведено діагностику і стало зрозуміло, що ремонт буде недоречним.

Які необхідні документи для гарантійного ремонту

Залежно від виробника, документи, необхідні для гарантійного ремонту, можуть відрізнятися. Однак у більшості випадків для подачі заявки на ремонт за гарантією вам необхідно:

 • заповнений гарантійний талон (у якому зазначено дату продажу, серійний номер пристрою та печатка магазину);
 • чек про купівлю товару;
 • упаковка та оригінальні аксесуари техніки;
 • інструкція з експлуатації або посібник користувача;
 • паспорт або інші документи, що підтверджують вашу особу.

Чек на придбаний побутовий прилад

Чек на придбаний побутовий прилад

Щоб правильно підготувати необхідні документи, слід ознайомитися з політикою гарантії виробника та вимогами до документів для гарантійного обслуговування.

Після закінчення гарантійного ремонту покупцю видають документ із описом усунених недоліків та даними про термін гарантії.

Чи можна повернути побутовий прилад придбаний у кредит

Сьогодні стало популярним брати техніку у кредит. Це зручно та вигідно. Однак навіть у таких випадках вона може не підійти чи дати збій у своїй роботі.

У такому разі ви можете повернути товар, який вам не підійшов протягом 14 днів з моменту укладення договору.

Кредитний договір

З усього вище перерахованого можна дійти невтішного висновку, що треба бути дуже уважним при купівлі нової техніки. Краще віддавати перевагу перевіреним продавцям і завжди перевіряти наявність гарантійного талону та ознайомлюватись з умовами виробника.


❓️ Який термін гарантійного ремонту побутової техніки?

Як правило, гарантійний термін на побутову техніку становить від одного до кількох років, залежно від типу продукту та виробника. Деякі компанії пропонують розширені гарантії за додаткову оплату. Терміни виконання гарантійного ремонту можуть різнитися залежно від політики компанії-виробника чи сервісного центру, і навіть від конкретної проблеми з технікою. Однак, зазвичай термін виконання гарантійного ремонту становить... | Читати далі: Термін гарантійного ремонту побутової техніки

⭐ Як здати техніку в ремонт за гарантією?

Для проведення гарантійного ремонту техніки необхідно надати в магазин, де купувався товар, сам товар, фіскальний чек, гарантійний талон, заява на гарантійний ремонт, яку допоможуть вам скласти в магазині... | Де здійснюють гарантійний ремонт

❗ Які документи потрібні для ремонту за гарантією?

Залежно від виробника, документи, необхідні для гарантійного ремонту, можуть відрізнятися. Однак у більшості випадків для подачі заявки на ремонт за гарантією вам необхідно: | Читати далі: Які документи потрібні для ремонту за гарантією

❗ Чому можуть відмовити у гарантійному ремонті?

Авторизований сервісний центр може відмовити вам у ремонті побутової техніки, якщо було: несанкціонований розбір приладу, ремонт у сторонніх сервісах або зміна внутрішніх елементів товару, зміни конструкцій чи схеми товару; неправильне заповнення гарантійного талона або його відсутність; якщо серійний або IMEI номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінено, стерто або не встановлено.

⭐ Де купити запчастини для побутової техніки?

Інтернет-магазин Мастер Плюс вже багато років існує на ринку України і займається продажем запчастин для побутової техніки. За ці роки тисячі користувачів відремонтували свою техніку за допомогою якісних та оригінальних деталей.| Підібрати запчастини для побутової технікиКалькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста Київ, Київській області.

Спосіб оплати:

Спосіб доставки: