Запчастини та інструменти для майстрів
Ваше місто:
Київ
X
Ви з Києва?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (050) 388-53-52
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Cтаття на тему : Історія розвитку пральних машин

Багато років тому моряки застосовували для прання білизни пересування своїх суден: прив'язували речі до канату і викидали його за борт. Таким чином, пінний струмінь води з великою швидкістю видаляв забруднення з тканин. У той же самий час, на березі можна було побачити жінок, які застосовували для прання пісок і терли свої речі об каміння. Саме тоді і з'явилися перші складові автоматичного прання, тобто для видалення бруду з одягу людина почала використовувати механічний вплив.

Якщо говорити про хімічні компоненти, то їх людство почало використовувати також багато десятків років назад. Наприклад, шматочки мила археологи знайшли ще під час розкопок в Римі на пагорбі Сапо. Такий миючий засіб мав великий вміст золи і жирів звірів, які приносилися в жертву богам.

У 1797 був створений перший механізм для прання під назвою «пральна дошка». Але вже в 1851 р Американський винахідник Джеймс Кінг отримав патент на першу пральну машинку, що володіє обертовим барабаном і ручним приводом, яка була аналогом сучасної пралки. Після цього до 1875 року в Америці з'явилося більше ніж 2000 патентів на пральні прилади. Правда не всі з них мали шанс на подальше існування і були придатними для життя. Деякі механізми за один процес прання взагалі могли випрати тільки одну річ.

Перший платний пральний механізм з'явився в Каліфорнії в 1851 році. Такий пристрій за один запуск міг обробити відразу кілька сорочок. Людина, яка придумала такий пристрій, бла золотошукачем, саме тому виникла потреба у винаході платних громадських машин. Адже в той час було багато неодружених моряків і золотошукачів, які не мали ні часу, ні бажання на прання своїх речей.

У 1861 р з'явилися валки для віджиму речей, які стали важливим і невід'ємним елементом будь-якої простої нинішньої пральної машинки.

До XIX століття всі пристрої заводилися тільки за допомогою людини або звірів. Одним з таких пристроїв і була машинка Вільяма Блекстона, зі штату Індіана, яку він винайшов в 1874 році в якості подарунка для дружини. Вона вважається найпершою побутової пральною машинкою. Найцікавіше те, що і сьогодні існує фірма Блекстона, яка займається виготовленням пральних пристроїв.

Вже до початку 1920 року вже понад 1300 підприємств виготовляли пральні машинки. Є такі, що працюють навіть до сьогоднішнього дня. Наприклад, фірма «Upton Machine Co», зараз відома, як «Whirlpool Corporation».

До 1926 р тільки на території Америки було продано приблизно 900 000 механізмів, вартістю 150 $ за один прилад. Щороку машинки постійно вдосконалювалися.

Ось одні з найважливіших етапів їх формування:

1920 г. - машинка виглядала, як дерев'яний бак, який був оббитий листами міді;

1930 г. - машинки почали оснащувати таймерами, насосами для зливу і електромоторами;

1949 г. - з'явилися програми на перфокартах, а також випуск першої автоматичної машинки для прання;

1950 г. - винайдений режим віджиму;

1951 г. - в Європі почали з'являтися перші пральні машинки-автомати;

1978 г. - з'явилася система управління для пральної машинки, яка була заснована на процесорі;

1990 року - випущена нова система для управління машинкою, за допомогою якої можна було запустити безліч різних режимів прання;

Початок XXI століття - машинки стають одними з найнеобхідніших побутових приладів, які монтуються в багатьох будинках.

Прання під контролем електроніки

З різким розвитком виробництва пральних машин проста дискретна логіка була замінена на Fuzzy Logic (розмиту логіку), яка підтримує безліч різних функцій: відключити віджим, запустити економний режим прання, збільшити або зменшити число полоскань. Такі системи управління набагато спрощують користування пристроєм. Адже Ви можете просто вибрати вид тканини на дисплеї і запустити режим прання, все інше машинка виконає сама.

У нинішніх пральних механізмах застосовується система UseLogic, за допомогою якої можна досягти найбільш ефективних результатів прання. Пристрій з такою системою нагадує більше комп'ютер, ніж звичайну пралку. За допомогою сенсора Clear Water відбувається визначення рівня забруднення води і включення режиму полоскання одягу. Це досить важливо, якщо Ви чутливі до будь-яких видів миючих засобів. Такий сенсор працює тільки не для всіх програм, так як при запуску пункту «Ручне прання» або «Шерсть» ще одне полоскання не потрібно. Не всі машинки мають однакові функції, наприклад пральні машинки торгової марки Gorenje мають сенсор, який відповідає за надлишкове піноутворення. Велика кількість піни погіршує результат прання, тому такий сенсор автоматично регулює її рівень.

Але не забувайте про те, що якась розумна не була б у Вас машинка, Ви все одно самі повинні стежити за кількістю порошку і правильно вибирати його, враховуючи при цьому жорсткість води, вид білизни і її забруднення. Тому, пральні машинки прогресують не гірше ніж наприклад телефонні пристрої. Тільки мобільні телефони ми купуємо набагато частіше і більше повідомлені про новинки цього виду технологій.

Тому якщо Ви вирішили придбати нову пральну машинку, то краще ознайомтеся з усіма сучасними новинками, так як кожна з них має свої плюси і мінуси.

 



Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста Київ, Київській області.

Спосіб оплати:

Спосіб доставки: