Запчастини та інструменти для майстрів
Ваше місто:
Київ
X
Ви з Києва?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (050) 388-53-52
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Як захистити техніку від перепадів напруги під час вимкнення світла

Сьогодні ми стикнулися з тим, що через масивні обстріли нашої країни, виникають проблеми з електрикою. Вимкнути світло можуть в будь-яку хвилину і через це потрібно знати, як захистити свої побутові прилади від перепадів напруги під час вимкнення світла, яка техніка найбільш вразлива, і як діяти, в разі коли не вдалося вберегти техніку.

Зміст.

Яка техніка боїться перепадів напруги

Перепади електричного струму: чи допоможе мережевий фільтр

Як забезпечити безперебійну електрику

Як захистити техніку від перебоїв із електрикою

До кого звернутися, якщо обладнання не вдалось уберегти від перепадів

Висновки

Яка техніка боїться перепадів напруги

Вимкнення світла, це дискомфорт для кожного з нас, виведення з зони комфорту, та нажаль це не всі негативні наслідки. Ще від цього страждає і наша побутова техніка, особливо якщо ці відключення часті. Чому запитаєте ви? Та по простій причині: коли відновлюється електропостачання, в мережі напруга не є стабільною, вона може інколи досягати до 280 В. А це призводить до проблем з технікою, адже не всі побутові прилади можуть без наслідків таке «пережити». Є ряд побутових приладів, які дуже вразливі до різких перепадів напруги в мережі. Це в основному ті прилади, в конструкції яких є встановленні чутливі електронні плати. До таких приладів відносять: телевізори, духові шафи, мікрохвильовки, пральні машинки, посудомийки та холодильники нових зразків і т.д.

Спеціалісти радять обмежити користування побутовими приладами, по можливості. Це дасть змогу не навантажувати зайвий раз систему електрозабезпечення.

Перепади електричного струму: чи допоможе мережевий фільтр

Дуже хибна думка зустрічається серед користувачів побутовими приладами, про те, що мережевий фільтр допоможе вберегти прилади від перепадів напруги. Давайте спробуємо розібратися в цьому.

Мережевий фільтр – це варисторний фільтр, що призначений для придушення імпульсних перешкод та LC-фільтр (індуктивно-ємнісний) для придушення високочастотних перешкод.

На вигляд він зовсім простий, кілька розеток, з'єднаних в одному корпусі. Всередині структура в мережевого фільтра набагато складніша. Простими словами даний фільтр необхідний для того, щоб згладжувати скачки напруги в мережі.

Якщо перепади напруги в мережі дуже великі, то вірогідність виходу з ладу побутового приладу дуже велика. Тепер дамо відповідь на запитання: «Чи ефективний мережевий фільтр при високих перепадах напруги?» - однозначно ні. Він може справитися з незначними та тимчасовим короткими замиканнями.

Як забезпечити безперебійну електрику

Чи можна в нинішній ситуації забезпечити безперебійне електропостачання? Так, можливо єдине, що потрібно підібрати правильно варіант, який підійде саме вам. Нижче перечислимо можливі варіанти а користувачі уже оберуть, те що максимально підійде саме їм.

1. Дизельний або бензиновий генератор.

Такий спосіб можна обирати тим, в кого є можливість встановлення генератора на відкритому повітрі, або при правильному забезпеченні відводу вихлопних газів. Правила безпеки тут дуже важливі, ними нехтувати не можна. Роботу чого забезпечить генератор:

· Водопостачання

· Світло

· Робота електроконвекторів

· Роботу холодильника, телевізора, комп'ютера іншої мілкої побутової техніки.

Та при цьому потрібно враховувати споживання ваших приладів, адже потужність генераторів різна. Чим більша потужність, тим більше приладів зможете використовувати.

2. Інвертор або ДБЖ (джерело безперебійного живлення)

Це пристрої що забезпечують електропостачанням завдяки попередньо накопиченій енергії. Як правило це спеціальні акумуляторні блоки, що заряджаються від різних джерел. Діляться вони на два типи: цифрові генератори або POWERбанки з вбудованими акумуляторами або ДБЖ з зовнішніми акумуляторами. Останні мають деякі правила при встановленні їх в житлових приміщеннях, тому зверніть на це увагу.

3. Сонячні системи.

Як правило це новітні системи екологічно чисті у вигляді станцій, які працюють по зеленому тарифу. Та потрібно розуміти, що замало їх встановити, щ потрібно правильно автоматизувати та підключити все в будинку, це вже задача, яка постане перед інженерами, що виконуватимуть дану роботу.

4. Використання відновних джерел енергії.

До прикладу це може бути вітрогенератор чи гідрогенератор. Та насправді такий вид безперебійного енергозабезпечення не кожному по карману, тай не так легко його становити, адже потрібно погоджувати багато паперів з проектними бюро, розробляти спеціальні проекти та плани, ну і відповідно монтаж тільки спеціалістами.

Як захистити техніку від перебоїв із електрикою

На ринку існує багато приладів. Які допоможуть вберегти вашу побутову техніку від перепадів напруги в будинку. Давайте розглянемо основні з них:

1. Реле напруги для побутової техніки – прилад має функцію автоматичного вимкнення побутового приладу на який встановлений, в разі коли відбуваються відключення чи перепади електроенергії. Коли все стабілізується при лад вмикається автоматично.

2. Стабілізатор напруги для побутової техніки – основне завдання контролювати рівень напруги в мережі, стабілізуючи перепади, тим самим вберігає техніку від виходу з ладу.

3. Джерело безперебійного живлення – такі найкраще підходять для цифрової техніки: комп'ютери, ноутбуки, телевізори і так далі.

4. «Розумні розетки» - можуть планово відключати роботу приладу або ж допомагають контролювати споживання електроенергії. Керувати ними можна навіть на відстані. Рекомендується їх використовувати разом з іншими приладами для захисту побутової техніки.

До кого звернутися, якщо обладнання не вдалось уберегти від перепадів

Як би ми не намагалися забезпечити безперебійну подачу електроенергії в будинок, та який би захист побутових приладів від перепадів напруги не встановлювали, застрахувати себе на 100 % від проблем чи виходу пристроїв з ладу ми не можемо. Що ж робити, в таких випадках?

Якщо маєте досвід в тому як влаштовані побутові прилади. Та маєте знання і спеціальний інструмент з поломкою можна справитись самостійно. Та обов'язково потрібно пам'ятати, що безпека перш за все.

Якщо ж ні, то не варто ризикувати, звертіться до спеціаліста, який якісно виконає ремонт побутової техніки. Можна викликати майстра додому або ж відвести побутову техніку в сервісний центр. Це вже все залежить від того що вам зручніше. Інколи бувають такі випадки. Що техніка ремонту не підлягає і вам потрібно буде придбати новий побутовий прилад.

Висновки

Що ж, підводячи підсумки можна сказати одне – побутова техніка дуже вразлива до частих перепадів напруги е електричній мережі. Тому, оцінюючи ситуацію, в якій ми сьогодні живемо, можна сказати з впевненістю, що потрібно продумати як кожен для себе може забезпечити захист своїх побутових приладів. Хтось має можливість забезпечити безперебійне електропостачання в своєму будинку чи квартирі, а хтось обійдеться пристроями для захисту побутової техніки від перепадів напруги. Все залежить від наших бажань та можливостей.

Бережіть себе. Вдалих покупок.

 



Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста Київ, Київській області.

Спосіб оплати:

Спосіб доставки: