Запчастини та інструменти для майстрів
Ваша країна
Україна
X
Ви з України?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) 000-86-86
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати Вам?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (066) 345-86-86
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
У Вас немає товарів
Ваш кошик:
1
Продовжити покупки
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Мікрохвильова не крутить тарілку, в чому причина?

Запчасти для микроволновок Запчасти для микроволновок

Мікрохвильова не крутить тарілку, в чому причина?

Мікрохвильова піч у побуті використовується вже давно і коли в її роботі відбувається збій, то це засмучує власників. А особливо, якщо поломка, не надто істотна, але через неї прилад не працює.

Зміст:

Чи можна використовувати мікрохвильову піч, якщо не крутиться тарілка

З яких причин перестала обертатися тарілка мікрохвильовки

Тарілка не крутиться - технічні причини

Поломка двигуна мікрохвильовки

Ремонт власними силами або сервісний центр

Мікрохвильовка

 

Чи можна використовувати мікрохвильову піч, якщо не крутиться тарілка

Перша і сама головна задача мікрохвильової печі - це перетворення НВЧ хвиль, які випромінює магнетрон, в теплову енергію. У найперших мікрохвильовках не було піддона, що обертався, тому користувачеві, потрібно було зупиняти роботу прилад і перевертати їжу, щоб вона рівномірно прогрівалася. У сучасних моделях, вже є тарілка, яка обертається і продукти рівномірно і ваша присутність під час роботи мікрохвильової печі не потрібна. Виходячи з вище сказаного, всім стало зрозуміло, що якщо тарілка в мікрохвильовці перестала обертатися, то її можна використовувати, але ось потрібно буде ваша присутність, так як періодично потрібно буде повертати ємність з продуктами, протилежною стороною до нагрівача, щоб все прогрілося рівномірно. Якщо такий варіант вас не влаштовує, то варто розібратися, чому в мікрохвильовці перестав крутитися піддон. Дізнавшись причину несправності, прийміть всі необхідні заходи для її усунення.

Магнетрон в мікрохвильовці

З яких причин перестала обертатися тарілка мікрохвильовки

Умовно причини, за якими мікрохвильова перестала обертати тарілку, можна поділити на два типи: механічні і технічні. Перший тип, це причини, які самі користувачі створили, і самостійно можуть від них позбутися і привести мікрохвильову піч в робочий стан. До цих причин відносять:

1. У мікрохвильову піч був встановлений ​​посуд, який за розмірами дуже великий, і він впирається в стінки мікрохвильової печі. За рахунок цього гальмується обертання тарілки. Запобігти цьому можна просто, використовуйте посуд за розміром.

2. На тарілку мікрохвильовки було покладено продуктів більше норми, і моторчик, який відповідає за обертання тарілки, не може впоратися з такою вагою. Щоб тарілка знову оберталася, приберіть зайву вагу.

3. На рухомих частинах приладу зібрався бруд, або потрапили шматочки їжі. За рахунок цього тарілка погано обертається або не обертається зовсім. Виконайте чистку механічних частин мікрохвильовки і тарілка знову буде обертатися. 4. Тарілка в мікрохвильовій печі встановлена ​​неправильно, і тому вона не обертається, встановіть її правильно і все буде працювати, як раніше.

Засмічений, або дуже грязний куплер

Тарілка не крутиться - технічні причини

Другий тип причин, по яких не обертається тарілка в мікрохвильовці - це технічні несправності, їх усунути можна тільки звернувшись до сервісного центру або викликати фахівця додому. До таких причин можна віднести:

1. Вийшла з ладу шестерня редуктора. Щоб усунути несправність необхідно замінити її новою.

Шестерня мікрохвильовки

2. Свої ресурси вичерпала муфта вала двигуна тарілки, і при роботі вона прослизає. Рішенням даної проблеми буде заміна. 3. У мікрохвильовій печі виникли проблеми з обмоткою мотора. Вам потрібно викликати майстра, для проведення діагностики несправності. Може вирішити проблему можна буде заміною обмотки. Але, можливо буде потрібно повністю замінити мотор тарілки мікрохвильовки.

Муфта вала мотора мікрохвильовки

3. Може статися замикання / порушення контактів в ланцюзі живлення. Щоб усунути цю проблему викликайте майстра, і він відновить цілісність ланцюга.

4. Проблема в поломці двигуна мікрохвильовій печі.

Мотор мікрохвильовки

5. Перегоріла лампочка мікрохвильової печі. Є багато таких моделей, де, лампочка включена в послідовний електричний ланцюг. І коли вона перегоріла, то відповідно електричний ланцюг розімкнулася і мікрохвильова не працює, як належить. Замініть лампочку, і проблема буде вирішена.

Лампочка мікрохвильовки

Поломка двигуна мікрохвильовки

Найсерйозніша і дорога поломка - це поломка двигуна мікрохвильової печі. Адже, в даному випадку потрібно міняти сам двигун, а це дорога деталь. І такий ремонт виконати самостійно буде складно, краще довірити це фахівцеві. До того, що двигун виходить з ладу призводить неправильна експлуатація мікрохвильовки.

1. Стежте, щоб під час роботи приладу не було гальмування або уповільнення обертання тарілки. Так як це згубно впливає на вал двигуна, він зношується, і рано чи пізно вийде з ладу і потрібно його заміна.

2. Слідкуйте, щоб вод, жир, пил, дрібні частинки їжі не потрапляли на сам двигун і кришку редуктора, щоб не було короткого замикання на обмотці.

Обмотка мотора мікрохвильовки, або розібрана мікрохвильовка, щоб було видно внутрішню проводку

3. Всі нові моделі мікрохвильових укомплектовані пластиковими шестернями. Це зменшує вартість самого приладу, але в той же час має і негативну сторону - шестерні дуже швидко зношуються.

4. Якщо мікрохвильова вже довго використовується, то з часом окислюються всі контакти і можуть відходити, що буде відображатися на її роботі. Якщо так сталося, то необхідно почистити всі контакти і щільно притиснути їх до джерела живлення.

Ремонт власними силами або сервісний центр

Якщо ви надумали самостійно взятися за ремонт мікрохвильової печі, то в першу чергу переконайтеся, що у вас вже закінчився на неї гарантійний термін. Адже якщо ви розкриєте мікрохвильову, а вона ще на гарантії, то тоді у вас її не приймуть в ремонт.

Друге, не забувайте про те, що для виконання ремонту будь-якого побутового приладу, в тому числі і мікрохвильової печі, необхідно мати хоча б базові знання про побутових приладах, їх несправності і методи їх усунення. Адже якщо не мати зеленого поняття про те, як і що, робити, то можна тільки зробити гірше. Потім виклик майстра вам обійдеться набагато дорожче.

Процес ремонту мікрохвильовки

Найбільш правильним рішенням буде викликати спеціалізованих майстрів до дому або ж відвести прилад в сервісний центр по ремонту побутової техніки. Кваліфіковані майстри, використовуючи весь необхідний інструмент, свої знання і вміння швидко і якісно виконають ремонт мікрохвильової печі.

 


Часті питання про мікрохвильовки

 

❓️ Чому не крутиться тарілка в мікрохвильовці?

Умовно причини, за якими мікрохвильовка перестала обертати тарілку, можна поділити на два типи: механічні і технічні. Перший тип, це причини, які самі... | Читати далі: Перестала обертатися тарілка мікрохвильовки.

❓️ Чи можна використовувати мікрохвильову піч, якщо не крутитися тарілка?

Перша і сама головна задача мікрохвильової печі - це перетворення НВЧ хвиль в теплову енергію. У найперших мікрохвильовки не було піддона, що обертався, тому користувачеві, потрібно було зупиняти роботу прилад і перевертати їжу, щоб вона рівномірно прогрівається... | Читати далі: Тарілка в мікрохвильовці перестала обертатися.

???? Де купити моторчик для мікрохвильової печі?

Якщо тарілка в мікрохвильовці перестала обертатися, то її можна використовувати, але ось потрібно буде повертати ємність з продуктами, щоб все прогрілося рівномірно. Щоб так не робити потрібно всього лише купити і замінити моторчик тарілки. | Купити моторчик тарілки мікрохвильовки

???? Де купити лампочку для мікрохвильовки?

Перегоріла лампочка в мікрохвильовій печі. Є багато таких моделей, де, лампочка включена в послідовну електричну ланцюг. І коли вона перегоріла, то відповідно електричний ланцюг розімкнулася і мікрохвильовка не працює, як належить. Замініть лампочку, і проблема буде вирішена. | Купити лампочку для мікрохвильовки

 Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста , .

Запчасти для микроволновок Запчасти для микроволновок