Запчастини та інструменти для майстрів
Ваше місто:
Київ
X
Ви з Києва?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (050) 388-53-52
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Cтаття на тему : Пневматичні перемикачі тиску (реле рівня)

Однією з найважливіших деталей пральної машинки вважається пневматичний перемикач. Така деталь призначена для того, щоб можна було контролювати рівень води і кількість порошку в механізмі. Саме тому його ще називають датчик, реле рівня, або прессостат. Ми ж називаємо його датчиком тиску. З баком машинки він з'єднується за допомогою гнучкого шланга тиску (силіконового або гумового). Сам шланг прикріплюється до бака через спеціальну компресійну камеру.

У багатьох моделей пральних машин датчик прикріплений вгорі бака до бічної стінки корпусу, але буває таке, що і внизу під баком. Розташування датчика здійснюється завдяки камері, яка прикріплена внизу до бака через гумову втулку. Камера являє собою змійовик з повітряними мішками. Датчик тиску з'єднується з вихідним штуцером за допомогою шланга.

Всі датчики тиску відрізняються між собою своєю конструкцією. Пневматичні датчики тиску дуже часто використовуються в багатьох пральних машинках. Спочатку розглянемо пневматичний датчик, який до сьогодні застосовується в багатьох моделях автоматичних пральних машинок. Такі датчики зазвичай знаходяться в круглих корпусах.

Для економії води під час прання використовуються різні рівні води і миючих засобів. Наприклад, для прання бавовняних речей потрібно більше води, ніж при полосканні, але при пранні вовняного одягу, води потрібно ще більше. Для цього і створені багаторівневі датчики, які мають пару контактних груп по числу їх перемикання. Однорівневі датчики застосовуються в найпростіших і недорогих моделях пральних машин, в деяких навіть вмонтовано два таких датчика. Коли вода надходить в бак пральної машинки, то повітря, яке є в шлангу і в нижній камері датчика тиску створює тиск на гнучку мембрану з гуми. На цій мембрані є нажимний майданчик з наконечником з пластмаси.

При надходженні тиску повітря на діафрагму, вона вигинається і таким чином, нажимний майданчик тисне своїм наконечником на контактну групу датчика тиску. Коли вода досягає потрібного рівня в баку, відбувається перемикання контактів і відключення живлення від клапанів для подачі води. Після чого запускається режим прання.

У міру того, як вода вбереться в одяг, датчик тиску знову починає подавати живлення на клапан і таким чином вода доливається. Тепер давайте подивимося, як зроблений багаторівневий датчик. Наприклад, трирівневий датчик володіє трьома групами контактів, які розміщені у верхній частині корпусу датчика (над мембраною).

Контактні пружини такого датчика мають різну товщину, а перемикання здійснюється завдяки спеціальному коромислу. Для того щоб перевірити працездатність датчика, потрібно від'єднати шланг тиску і замість нього приєднати будь-який інший шланг і подути в нього. Якщо Ви почнете перемикати контактні пружини, то почуєте чіткі клацання.

 



Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста Київ, Київській області.

Спосіб оплати:

Спосіб доставки: