Запчастини та інструменти для майстрів
Ваша країна
Україна
X
Ви з України?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) 000-86-86
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати Вам?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (066) 345-86-86
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
У Вас немає товарів
Ваш кошик:
1
Продовжити покупки
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Чому не працює витяжка і що з нею робити

Запчасти для кухонных вытяжек Запчасти для кухонных вытяжек

Чому не працює витяжка і що з нею робити?

Кухонна витяжка необхідна для забезпечення комфорту, так як без витяжки на кухні просто неможливо буде знаходитися, особливо коли йде процес приготування їжі.

Вытяжка в быту

Витяжка це в першу чергу один з побутових приладів, тому може таке статися, що вона перестане виконувати свої функції або буде їх виконувати з перебоями. В такому випадку необхідно зрозуміти, що стало причиною збоїв в роботі і усунути поломку.

Зміст

Чому витяжка раптово зламалася

Корисні рекомендації, як бути при поломці

Які поломки можуть бути і чому вони відбулися

Висновки

 

Чому витяжка раптово зламалася

• Фільтр-жироуловлювач не вчасно очищений. Якщо ви готуєте щодня на велику сім'ю, то чистити цей фільтр потрібно слід раз в три тижні.

Фильтр жироуловитель

• Якщо витяжка має вугільний фільтр, то його потрібно повністю міняти як мінімум раз в шість місяців. Встановлюється він, як правило, там, де у витяжки є рециркуляціонний варіант виходу уловленого пару. Якщо розглядати нові сучасні витяжки, то у них є спеціальний LED-індикатор, який дозволить вам зрозуміти, що потрібно міняти вугільний фільтр.

Угольный фильтр

• Якщо ваша витяжка постійно працює під прямим вогнем робочих конфорок, то це теж швидко пошкоджує працездатність витяжки.

Вытядка работает над открытым огнем

• Якщо забилася система вентиляції, то це створює велике навантаження на роботу витяжки. Для ідеальної роботи вашої витяжки необхідно забезпечити природну тягу вентиляційного каналу.

Вентиляционный канал на кухне

• Під час готування не забувайте вмикати витяжку, так як сильний потік жирних парів швидко призводить двигун в несправність, якщо він знаходиться в неробочому стані.

Забитий жиром двигун

Всі ці причини дуже легко і швидко виведуть з робочого стану саму витяжку, її двигун і її електроніку. У разі, коли ви помітили недобре в роботі витяжки, то варто відразу звернутися до фахівця і виконати її ремонт або хоча б чистку приладу. Якщо витяжку використовувати в неробочому стані і далі, то це тільки погіршить роботу деяких її елементів. Наприклад двигун приладу залипне від жиру просто перегорить.

Корисні рекомендації, як бути при поломці

• Постійно стежте за станом фільтрів кухонної витяжки та своєчасно проводьте їх очищення або заміну. Якщо ви використовуєте нову модель витяжки, то вас сповістить про стан фільтрів спеціальна LED-лампочка або зумер.

Лампочка витяжки

• Коли готуєте, стежте за тим, щоб витяжка не працювала над прямим вогнем, особливо якщо на конфорках немає посуду.

• Періодично оглядайте двигун витяжки, щоб він не залипав жиром.

• Коли вмонтовуєте витяжку потрібно пам'ятати, що сама ідеальна висота, на якій вона повинна бути розташована не нижче ніж 65-70см над варильною поверхнею.

Які поломки можуть бути і чому вони відбулися

Витяжка слабо тягне повітря.

Часто буває таке, що ви помітили погану тягу витяжки під час її роботи. Перше, про що це свідчить - це забиті фільтри приладу. Особливо це стосується фільтра жировловлювача. Якщо фільтра вимагають очищення, то саме це створює перешкоду і пар погано виходить.

Щоб бути точно впевненим в тому, що причина поганої роботи витяжки саме в забитих фільтрах, перевірте роботу приладу без фільтрів. Для чищення фільтрів варто використовувати спеціалізовані жиророзчинні засоби.

Процес чистки фільтра

Ще причиною того, що витяжка погано тягне, може бути, засмічення вентиляційного каналу будинку. Він може забитися, але це не дуже часто буває. Для перевірки вентиляційного каналу використовуйте запальничку. Її необхідно піднести до каналу і перевірити полум'я вогню, затягується воно в канал чи ні.

Перевірка вентиляції

Ще одна з причин, чому витяжка погано тягне це вакуум в квартирі, а саме в кухні. Вакуум ми створюємо самі, закриваючи вікна і кватирки під час готування, цим самим припиняємо природну вентиляцію. Усуньте цю проблему і ваша кухонна витяжка буде працювати знову ідеально.

Перегоріла лампочка витяжки.

Освітлення в витяжках не надто складна система. Перевіряти її працездатність варто почати з самої лампочки і її патрона. Для перевірки візьміть працюючу лампочку і вкрутіть її в патрон. Якщо лампочка робоча, то перевірити потрібно двигун приладу. Не виявивши збоїв в роботі двигуна перевірити, варто розетку і інші ланцюги панелі комунікації, іншими словами кнопки витяжки. Перевірка контактних майданчиків виконується за допомогою індикаторної викрутки, тестера або контрольної лампочки.

Підсвічування витяжки

Витяжка працює, але при цьому створює сильний шум.

Більшість користувачів у себе в будинку використовують недорогі моделі витяжок. А в них шум роботи підвищений через неякісне виробництво і через погану зборку. У таких моделях навіть самий найменший люфт, буде створювати сильну вібрацію, гул і шум під час роботи двигуна. Але, навіть в якісних витяжках з часом зношуються і слабшають кріплення, що призводить до шуму і вібрації, якої не було з початку.

Цю проблему можна усунути. Перевірте, чи добре та надійно прилягає корпус витяжки до стіни або кухонних меблів, на якій кріпиться витяжка. Якщо зазори ви виявили, то їх можна ущільнити або усунути за допомогою поролону або поліуретану. Підтягніть всі з'єднувальні елементи, підкладіть в місця, де є зазори тонку підкладку і витяжка буде шуміти менше.

Зазори кріплення витяжки

В витяжці не перемикаються швидкості.

Якщо в витяжці перестали працювати перемикачі швидкостей, необхідно перевірити в першу чергу кнопки, блок управління або плату управління витяжки.

Плата управління витяжки

При огляді кнопок варто перевірити чи є контакт, можливо, перегорів провід, який веде до мотору, і саме він відповідає за ту чи іншу швидкість.

Ще одна з причин того, що не перемикаються швидкості, це вийшов з ладу пусковий конденсатор. Тому не забудьте і його перевірити.

Пусковий конденсатор

Витяжка не працює зовсім.

Бувають випадки, коли в витяжці не працює підсвічування і зовсім не вмикається вентилятор. У такому випадку для початку перевіряємо на працездатність розетку, потім весь робочий ланцюг, переконуємося в тому, чи є напруга на майданчиках плати і всіх вимикачах. За цим перевірити ще потрібно обмотку двигуна, і контактні площадки вимикача. Якщо витяжка вам служить довго, то ці контакти з часом можуть окислюватися, і вимагають очищення. Це не рідкість, адже витяжка працює постійно у вологому середовищі.

Витяжка працює, але запахи з кухні видаляє дуже погано.

Погана робота витяжки може свідчити про те, що є проблема з фільтрами приладу. Огляньте їх, якщо вони не одноразові, то розберіть їх. Виконайте чистку фільтрів, замініть гранули в вугільному фільтрі.

Фільтр жировловлювач теж буває одноразовий або багаторазового використання. Це видно з напису, яку можна переглянути крізь ґрати фільтра.

Якщо у вашій витяжці стоїть волокнистий жировий фільтр, то його ви можете промити теплою водою, використовуючи при цьому спеціальні засоби для чищення, висушити і поставити назад.

Чистка фільтра

Висновки

Ремонт витяжки, як і будь-якої іншої побутової техніки можна провести вдома, викликавши для цього фахівця або відвести витяжку в сервісний центр. Але, чистку та заміну фільтрів витяжки можна виконати самостійно вдома. Звичайно, для цього варто уважно вивчити інструкцію приладу.

Якщо проблеми в роботі пов'язані з обмоткою двигуна, контактами або її електричним колом, то для ремонту такої складності потрібно мати хоча б розуміння того, як прилад працює і як він улаштований.

А так само не забувайте, що якщо ви будете стежити за витяжкою, вчасно проводити її чистку і тримати її в чистоті, то проблем в її роботі буде набагато менше.

Вдалих покупок!

 


Часті запитання про Витяжки

 

🔵 Чому витяжка слабо тягне повітря?

Часто буває таке, що ви помітили погану тягу витяжки під час її роботи. Перше, про що це свідчить - це забиті фільтри приладу. Особливо це стосується... | Читати далі: Витяжка слабо тягне повітря

🔊 Чому сильно шумить витяжка на кухні?

Більшість користувачів помітили підвищений шум витяжки у себе в будинку, навіть в якісних витяжках. Цю проблему можна усунути. Перевірте, чи добре... | Читати далі: Чому гуде витяжка

❗ Де купити жировий фільтр для витяжки?

Фільтр захищає внутрішні запчастини витяжки від можливих пошкоджень, очищає стінки воздуховода від забруднення брудом і жиром. Щоб ефективність роботи вашої витяжки не знижувалася і в той же час не збільшувалася навантаження на двигун, потрібно вчасно замінювати фільтра. | Купити фільтр для витяжки

❗ Де купити запчастини для витяжок?

Наша компанія створена для людей, які піклуються про свою побутову техніку і готові купувати тільки якісні запчастини. Спираючись на свій багаторічний досвід, ми відзначаємо, що клієнти шукають запчастини для витяжок тільки від перевірених постачальників. Саме тому звертаються до нас, адже ми маємо контакти з виробниками, поставляємо товари безпосередньо і гарантуємо високу якість виробів. | Запчастини для витяжок

 Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста , .

Запчасти для кухонных вытяжек Запчасти для кухонных вытяжек