Запчастини та інструменти для майстрів
Ваше місто:
Київ
X
Ви з Києва?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (050) 388-53-52
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Cтаття на тему : Розбирання електроприладів

Часто буває таке, що набагато простіше відремонтувати зламану деталь, ніж розібрати сам електричний прилад. Чим новіша модель, тим складніше її розібрати. Виготовлення пристрою без будь-яких ознак з'єднань - це гордість сучасного дизайнера. Досвідченим майстрам доводиться інтуїтивно вгадувати, куди натиснути, щоб знайти приховане кріплення. Тому Вам потрібно буде гарненько подумати і уважно оглянути прилад для того, щоб знайти всі приховані його з'єднання.

Логічний підхід і терпіння завжди допоможуть знайти вихід з будь-якої ситуації, але якщо Ви спробуєте застосувати силу, то можете зіпсувати прилад. Якщо у Вас нічого не вийшло, і Ви не знаєте що робити далі, тоді краще звернутися за допомогою до фахівця. Але спочатку прочитайте нижче надану нами інформацію, яка може стати Вам у пригоді.

 

Розбирання знімних панелей

Перед ремонтом такої техніки, як пральна або посудомийна машинка, потрібно обов'язково отримати панелі, які прикріплені до корпусу за допомогою гвинтів або прихованих кріпильних елементів. У міру того, як Ви будете отримувати кріпильні елементи, складайте їх в окремі пакети відповідно до кожної панелі. Вони всі схожі між собою, але все різних розмірів, що може значно ускладнити процес зворотного збирання електроприладу.

Кріпильні деталі бувають таких видів:

- головка під хрестову викрутку;

- головка під викрутку «зірочка»;

- шестигранна головка;

- головка під плоску викрутку;

- головка з поглибленням під ключ-шестигранник.

Демонтаж малогабаритної техніки

Багато з таких приладів мають багато прихованих кріплень, так як вони мають литий пластиковий корпус. Тому часто такі кріплення можна знайти на самому дні корпусу. Для того щоб дістатися до них, потрібно акуратно вийняти пластикові пробки. Такі кріплення можуть також бути приховані і під спеціально наклеєними ярликами. Натисніть і проведіть по них пальцем для того щоб дізнатися чи є там подібні поглиблення.

Більшість корпусів такого типу мають ще й приховані засувки. Щоб виявити їх, потрібно спочатку витягнути гвинти, а потім акуратно стиснути корпус уздовж сполучних швів. Будьте дуже уважні при пошуку таких засувок, адже їх можна легко пошкодити, а експлуатація приладу зі зламаними засувками може бути дуже небезпечною.

Після того, як Ви, нарешті відкрили пристрій, уважно огляньте всі внутрішні з'єднання. Помітьте собі необхідні розміри або зробіть фотографії, для того щоб бути повністю спокійним при зборі механізму. Всі елементи і з'єднання повинні повертатися на своє місце цілими і в відмінному стані. Болти, гайки і гвинти прикручуються за допомогою різного виду шайб (пружинних, плоских або пелюсткових). Тому при складанні механізму дуже важливо поставити їх на своє місце. Якщо Ви побачили, що на різьбі якоїсь кріпильної деталі присутній засохлий клей, то почистіть її дротяною щіткою і нанесіть такий же клей.

 



Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста Київ, Київській області.

Спосіб оплати:

Спосіб доставки: