Запчастини та інструменти для майстрів
Ваша країна
Україна
X
Ви з України?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (066) 345-86-86
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
У Вас немає товарів
Ваш кошик:
1
Продовжити покупки
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Коди помилок посудомийних машин Whirlpool

Коди помилок посудомийних машин Whirpool.

Ще пару років тому посудомийна машина була розкішшю для багатьох. Так, і сьогодні не кожен може дозволить собі посудомийна машина. Але, у тих, хто вже користується посудомийній машиною повинно бути поняття про те, що цей чудо прилад може давати в своїй роботі збій. Велика частина посудомийних машин виробники обладнали спеціальними системами, що при збої роботи дозволяє посудомойке самостійно діагностувати несправність і виводити її на дисплей, якщо мова йде про більш нових моделях посудомийних машин, або сигналізують від помилку світлодіодами, що є на панелі управління посудомийних машин.

Всі коди помилок посудомийних машин Whirpool можна знайти в таблиці, яка детально розписана в інструкції по експлуатації пральних машин. Тому не варто відразу панікувати, коли ви помітили помилку на посудомийній машині, коли стався який не будь збій.

У нашій статті ми склали таблицю, в якій детально опишемо всі коди помилок посудомийних машин Вирпул, що дасть вам можливість зробити вчасно необхідних заходів і провести ремонт посудомийки своїми силами або викликати для цього фахівця, що виконує ремонт побутової техніки.

Код помилки

Е - миготливий світлодіод,

F - спалахи.

 

Причини, чому помилка виникає.

 

Перевірка і усунення помилки.

E1

1-5

Спрацювала система захисту від протікання.

Можливо несправні ланцюги, патрубки, система забору або зливу води.

E2

2-5

Проблеми безпеки

Необхідно ретельно перевірити ланцюги, пристрої та канали.

E3

1-2-5

Помилка при нагріванні води.

Перевірити ланцюга нагріву води, а ще повністю всю систему, що відповідає за нагрівання.

E4

3-5

Вийшов з ладу датчик, який відповідає за рівень температури.

В системі сталося коротке замикання або яка не будь інша проблема.

E5

1-3-5

Возникла проблема с забором воды.

Вода набирається набагато довше звичайного. Для усунення проблеми потрібно перевірка шланга забору води, перевірити клапан забору води, шланг аквастоп на подачу води. Перевірка прессостата.

E6

2-3-5

Проблеми зі зливом води.

Перевіряємо насос зливу води, шланги для зливу води, всі з'єднання.

F0

10

Пошкоджений датчик.

Буде показано тільки в тестовій програмі.

F1

1

Проблеми з датчиком NTC.

Необхідна заміна датчика NTC. Стався збій в роботі проводки або контактів - необхідно все перевірити і замінити при необхідності. Виникли проблеми в роботі електронного модуля управління - потрібно відремонтувати або замінити.

F2

2

Витік води.

При даній поломці вода знаходиться в піддоні посудомийної машини. Спеціальний поплавок відключає впускний клапан води, цим самим пускає в хід зливний насос, і він працює, до того часу, поки датчик тиску не подасть сигнал, що бак порожній. Причин за якими ця помилка відбувається багато. Але, все зводиться до одного - витік.

F3

3

Сталася помилка в системі нагріву.

Причин може бути декілька: перегорів ТЕН, проблема в реле, вийшов з ладу датчик NTC. У посудомийних машинах виникла проблема з проводкою або контактами. Проблеми з роботою електронного модуля.

F4

4

Проблеми зі зливом води.

Несправний або забруднений зливний насос посудомийної машини. Проблема в роботі контактів або проводки. Не рабочий електронний модуль. Потребує ремонту або заміна пошкоджених елементів.

F5

5

Заблокований розприскувач.

Несправний розприскувач води. Його потрібно перевірити та при необхідності замінити його.

F6

6

Немає подачі води.

Можливо закритий клапан подачі води, засмітилася система водопроводу, несправний клапан подачі води або датчик витрати води. Проблеми з працездатністю електронного модуля управління.

F7

7

Проблеми з датчиком витрати води.

Вмикається клапан подачі води і горить індикатор води.

- неправильно працює датчик витрати води, він подає дуже слабкі імпульси;

- закритий кран подачі води;

- засмітився водогін;

- проблема з роботою крана подачі води;

- проблеми в роботі датчика витрати води.

F8

8

Недостатній рівень води в машинці.

Засмітилися фільтра всередині посудомийної машини. Велике піноутворення в посудомийці. Погано працюють розбризкувачі. Збої в роботі контактів і проводки. Виникли проблеми в роботі електронного модуля. Для усунення проблем потрібно перевірити все вище описане, і виправити неробочі вузли.

F9

9

В посудомийку постійно подається вода.

Клапан подачі води вимкнений, але механічно він не закритий, з цієї причини пропускає воду всередину приладу.

- відбулося механічне пошкодження клапана подачі води;

- проблеми в працездатності плати управління (сталося коротке замикання симистора).

FA

11

Стався збій оптичного індикатора води OWI

- вийшов з ладу індикатор OWI;

- засмітилися лінзи індикатора OWI;

- неробоча плата управління;

- необхідно виконати перевірку проводів живлення.

FC

13

Проблеми в роботі датчика жорсткості води.

Датчик жорсткості води не працює або працює неправильно. Його потрібно замінити на новий. Можуть ще бути проблеми в роботі проводки або контактів. А також проблеми в роботі модуля управління.

Як ви бачите, що більшу частину проблем, що виникли при роботі посудомийної машини Вірпул, можна вирішити самостійно, якщо звичайно маєте поняття про те, як працює посудомийна машина. Якщо ж ви не впевнені в своїх здібностях по ремонту посудомийних машин, тоді викликайте майстра по ремонту посудомийних машин Вирпул. А таблиця з кодами помилок дозволить вам запобігти більш складні поломки, що допоможе вам заощадити час і гроші.

 ❓️ Як визначити код помилки посудомийок Whirlpool?

У нашій статті ми склали таблицю, в якій детально опишемо всі коди помилок посудомийних машин Вірпул, що дасть вам можливість зробити вчасно необхідних заходів і провести ремонт посудомийки своїми силами або викликати для цього фахівця, що виконує ремонт побутової техніки... | Читати далі: Коди помилок посудомийних машин Whirlpool.

👉 Де купити запчастини для посудомийних машин Whirlpool?

Наша компанія створена для людей, які піклуються про свою побутову техніку і готові купувати тільки якісні запчастини. Спираючись на свій багаторічний досвід, ми відзначаємо, що клієнти шукають запчастини для посудомийних машин тільки від перевірених постачальників. Саме тому звертаються до нас, адже ми маємо контакти з виробниками, поставляємо товари безпосередньо і гарантуємо високу якість виробів. | Запчастини для посудомийних машин Whirpool

👉 Де купити запчастини для побутової техніки?

Наша компанія створена для людей, які піклуються про свою побутову техніку і готові купувати тільки якісні запчастини. На нашому сайті представлена велика база оригінальних запчастин для побутової техніки, адже ми маємо контакти з виробниками, поставляємо товари безпосередньо і гарантуємо високу якість виробів. | Запчастини для побутової технікиКалькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста , .