Запчастини та інструменти для майстрів
Ваша країна
Україна
X
Ви з України?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) 000-86-86
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати Вам?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (066) 345-86-86
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
У Вас немає товарів
Ваш кошик:
1
Продовжити покупки
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Пральна машина не виходить на віджим: в чому причина і як знайти вирішення

Запчасти для стиральных машин Запчасти для стиральных машин

Пральна машина не виходить на віджим: в чому причина і як знайти вирішення

Пральна машина - це розумна техніка, яка допомагає зробити побут простішим і зручнішим. Цей прилад відмінно справляється з самостійним пранням і полосканням білизни, але іноді буває таке, що не завжди вона виходить на віджим. Так, таке буває, і це не дуже зручно. Безумовно можна білизну віджати і руками, але це ж не вихід із ситуації, що склалася, таке можна зробити раз, ну два, але не постійно. Якщо ви помітили, що ваша пральна машина не виходить на віджим, то це перша ознака того, що є несправність, і якщо вчасно не провести діагностику, то ситуація може тільки погіршиться. А це спричинить за собою багато проблем.

Щоб допомогти розібратися в причинах такої несправності і була продумана ця стаття.

Пральна машина в побуті

Зміст:

Чому відбувається ця поломка і як розпізнати ознаки поломки

Як діяти, коли пралка не виходить на віджим

У пральній машині не відкриваються дверцята

Програма віджим не вимикається

Як не допустити поломку

 

Чому відбувається ця поломка і як розпізнати ознаки поломки

Чи можна визначити самостійно, що пралка не виходить на віджим? Якщо бути уважним, то це не складно, головне звернути увагу на ознаки, що вказують на поломку:

1. Пральна машина завершила прання, але в барабані залишається вода, тобто немає зливу води.

2. По закінченню прання ви дістаєте з барабана не вологі, а мокрі речі.

3. Пралка дуже сильно шумить при зливі води.

4. Пральна машина злила воду, але білизна залишилася не викрученою.

5. Програма віджим запускається через раз, пралка перестала відповідати на задані параметри.

6. При роботі машинка гуде, наче виходить на віджим, але насправді цього не відбувається.

7. Злив води здійснюється, але дуже повільно.

Це найперші і поширені ознаки того, що є проблема в роботі пралки.

Багатьох цікавить, чому ж пралка перестала викручувати білизну, які причини цієї несправності? Вся справа в тому, сто є технічні поломки, через які це відбувається, і необхідно виконати своєчасну діагностику та ремонт, ці несправності потрібно знати:

1. Виникли проблеми в роботі зливний помпи. Коли пралка зупиняється на віджиманні, то велика ймовірність того, що вийшла з ладу зливна помпа, і воді просто нікуди діватися з барабана.

2. Сталося порушення в роботі датчика рівня води. Якщо датчик зламався, то на електронну плату не надходить сигнал про те, скільки води в баку, і це призводить до того, що не подається сигнал на злив.

3. Вийшов з ладу модуль управління пральної машини, або ж вийшли з ладу його симістори. Кожен з симісторів відповідає за роботу певної деталі пралки. І якщо один згорає, то плата не може правильно розподіляти і подавати команди.

4. Неправильно працює мотор пралки. Вся справа в тому, що мотор не працює через стерті щітки або перегорілу проводку. Якщо є збій в роботі двигуна, то барабан машинки буде обертатися повільно, чого буде недостатньо для необхідного віджиму. Або машинка зовсім не буде працювати.

5. Проблеми в роботі тахогенератора. Тахогенератор - це деталь, яка відповідає за контроль кількості обертів двигуна. Якщо говорити про ознаки поломки, то вони такі ж як в попередньому випадку.

Помітивши, що пралка не виходить на віджим, не затягуйте цю справу, не відкладайте до кращих часів, зверніться в сервісний центр для проведення якісної та своєчасної діагностики.

 

Як діяти, коли пралка не виходить на віджимання

Будьте уважні, перед тим, як викликати майстра для діагностики або ремонту пральної машинки, переконайтеся, що це дійсно поломка, а не ваша неуважність. Адже може бути, що ви через неувагу відключили віджим і пралка тому не вмикає цю програму.

• Щоб запобігти небезпеці, уважно перевірте панель пральної машини, переконайтеся, що програма ввімкнена. Ще перевірте яка програма обрана, адже якщо обрана програма делікатне прання, то в ній не передбачено віджимання. Перевірити це можна виставивши програму звичайного прання і виставити оберти для віджиму.

Значок віджиму

• Відсутність віджиму в вертикальних машинах автомат може свідчити про те, що машинка перевантажена або білизни мало. В такому випадку відбувається дисбаланс і барабан не може набрати потрібних обертів тому не виходить на віджимання. Машинка пробує увімкнути програму, але від кількох спроб вона зупиниться. В цьому випадку відкрийте машинку і заберіть зайву білизна якщо це перевантаження, якщо не вистачає білизни, то варто додати і запустити прання знову.

Перевіривши всі варіанти, і переконавшись, що помилки немає, приступите до пошуку сервісного центру або майстра, який виконає діагностику пральної машини.

Як діяти, коли машинка не зливає воду:

Часто буває, що пралка зупинилася, але воду вона не злила. Причина в такому випадку криється в зливному насосі. Ще може бути такий варіант, що вода на кшталт злилася, але віджиму немає. Це говорить про те, що в барабані все ще є вода, тому не запускається програма віджиму. Що ж робити в таких випадках:

• Знайдіть в пралці зливний люк, він знаходиться в нижній правій частині приладу.

• Розтиснувши засувки люка відкриєте його дверцята.

• Підставте біля отвору ємність і витягніть фільтр.

Процес очищення зливного фільтра

• Щоб перевірити працездатність крильчатки насоса запустіть програму віджиму або зливу.

• Візьміть ліхтарик і посвітити в отвір люка, так ви зможете побачити крутиться крильчатка чи ні.

• Якщо крильчатка не крутиться, то слід відремонтувати або замінити зливний насос.

Якщо вже перевіряєте крильчатку, то під шумок можна перевірити ще й зливний патрубок. Але краще самому не пробувати добиратися до зливного насосу, довірте цю справу фахівцям.

Якщо ж ви все-таки добралися до патрубку, то його потрібно перевірити. Для цього потрібно:

• Розтиснути хомут патрубка, що йде від бака до насоса.

• Відключіть патрубок і огляньте його на наявність засмічень.

• Потім від'єднайте проводку насоса і його кріплення.

• Огляньте уважно деталь на наявність сміття, може бути таке, що на крильчатку намоталися залишки ниток або волосся, і з цієї причини пралка некоректно працює.

Якщо засмітився патрубок, то машинка при пранні буде сильно шуміти і не буде виходити на віджим, так як не може злити возу через сміття в системі зливу. Виконавши чистку, зберіть всі деталі в тій же послідовності і запустіть знову машинку, щоб зрозуміти усунена проблема чи ні. Якщо проблема не зникла, то варто виконати повну заміну зливного насоса.

Як діяти, коли пралка поводиться не так під час прання:

Відносно прання, то цілком можливо ви зіткнетеся з такою проблемою, коли пралка пере, а ось на віджимання не виходить або віджим дуже слабкий. Це може говорити про те, що виникли проблеми в роботі двигуна пралки. Що ж робити в такому випадку:

• Потрібно зняти задню частину корпусу пральної машини і зняти мотор щоб перевірити.

• Зніміть щітки двигуна.

Щітки

• Перевірте їх, якщо стерлися замініть їх на нові.

• Так само варто перевірити проводку, чи не підгоріла вона.

Зверніть увагу! Якщо в моторі котушки неробочі, то ремонт самі ви не зробите, найкраще замінити двигун.

Як вчинити, якщо погано працює барабан пральної машини

Буває таке, що барабан машинки не хоче набирати потрібні оберти, а вся справа в датчику Холла, який з тієї чи іншої причини дав збій в роботі.

Датчик Холла - це деталь, яка відповідає за контроль мотора. Якщо датчик виходить з ладу, то мотор працює хаотично. Барабан може крутиться, але білизна залишається мокрою. Вся справа в тому, що барабан не набирає необхідних обертів і не виходить на потрібну швидкість.

Щоб перевірити датчик, вам потрібно зняти мотор машинки, адже саме на корпусі двигуна він знаходиться. Як це зробити ми описували вище.

У пральній машині не відкриваються дверцята

Сигнал про те, що потрібно зливати воду подається, коли спрацьовує датчик рівня води. Якщо ця деталь вийшла з ладу, то вода не зливається, так як на плату не подається про це сигнал. І з цієї причини люк пральної машини залишається закритим. Щоб відкрити двері і вийняти білизну, потрібно вручну через зливний фільтр злити воду, потім люк відкриється, і ви дістанете прання.

Щоб переконатися, що справа в пресостаті (це той же датчик рівня води) вам потрібно його зняти. Але, якщо немає розуміння того як це зробити - не ризикуйте і викличте майстра, він проведе якісно діагностику і якщо потрібно виконає ремонт або заміну запчастини.

Прессостат

Програма віджиму не вимикається

Проблема того, що не працює програма може бути в модулі управління, адже саме модуль є мозком пралки. Якщо причина саме в цій деталі, то барабан пральної машини буде постійно крутиться без зупинки і програма віджимання не буде вмикатися. Машина може зависати, але програму прання не завершує. Ще про несправності плати може свідчити те, що машинка виходить на віджимання і виконує програму полоскання, але не пере білизну. Або ж пере, але не вмикається програма полоскання.

Плату відремонтувати або замінити зможе тільки майстер, самостійно за цю роботу не варто братися. Самі ви просто зможете візуально оглянути чи немає пошкоджень на модулі управління.

Модуль управління

Для цього слід виконати такі дії:

• Вимкніть машинку від мережі.

• Зніміть верхню кришку приладу.

• Зніміть порошкоприймач, потягнувши на себе його і притиснувши засувку зверху.

• За допомогою викрутки відкрутіть кріплення, на яких кріпиться модуль пральної машини.

• Панель управління кріпиться на пластикових засувках, розтиснувши їх ви зможете її зняти.

Панель машини

• Розтисніть проводку і зніміть модуль управління (він теж кріпиться на засувках).

Якщо зовні поломок не було виявлено, зверніться до фахівців.

Як не допустити поломку

Кожен користувач погодиться з тим, що краще запобігти поломку, ніж потім витрачати гроші на ремонт пралки. Тим більше, що це не так вже й складно, правила дуже прості:

• Установка машини повинна бути виконана правильно, по інструкції.

• Перед тим, як завантажити одяг в барабан, перевірте ретельно кишені і витягніть всі сторонні предмети.

• Сортуйте прання, не закидайте все підряд. Наприклад, одяг, на якому є камінці, намисто, великі ґудзики або металеві блискавки, повинен пратися в спеціальному мішку. У такому ж мішку переться і нижня білизна.

• Не забувайте, перевантажувати пралку погано, але і робота вхолосту теж шкодить.

Завантаження білизни

• Бажано на машинку встановити стабілізатор напруги, щоб уберегти її від перепадів напруги.

• Час від часу дивіться до зливного фільтру і очищайте його, а ще мийте порошкоприймач, теж періодично.

• Після прання люк машинки залишайте відкритим, так ви уникнете утворення грибка всередині пралки.

Пральна машина з відчиненими дверцятами

Як бачите правила прості і дотримуючись їх ви зможете вберегти свій побутовий прилад від поломок. Будьте уважні, якщо помітите хоч найменшу похибку в роботі приладу, зверніться в сервісний центр, не відкладайте на потім.

Вдалих покупок!

 


Часті запитання про пральну машину

 

❓️ Чому відбувається ця поломка і як розпізнати ознаки поломки?

Чи можна визначити самостійно, що пралка не виходить на віджим? Якщо бути уважним, то це не складно, головне звернути увагу на ознаки, що вказують... | Читати далі: Чому відбувається ця поломка і як розпізнати ознаки поломки

❓️ Як діяти, коли пралка не виходить на віджим?

Будьте уважні, перед тим, як викликати майстра для діагностики або ремонту пральної машинки, переконайтеся, що це дійсно поломка... | Читати далі: Як діяти, коли пралка не виходить на віджим

❗ Де купити модуль для пральної машини?

Проблема того, що не працює програма може бути в модулі управління, адже саме модуль є мозком пралки. | Купити модуль для пральної машини?

❗ Де купити запчастини для пральних машин?

Наша компанія створена для людей, які піклуються про свою побутову техніку і готові купувати тільки якісні запчастини. Спираючись на свій багаторічний досвід, ми відзначаємо, що клієнти шукають запчастини для витяжок тільки від перевірених постачальників. Саме тому звертаються до нас, адже ми маємо контакти з виробниками, поставляємо товари безпосередньо і гарантуємо високу якість виробів. | Запчастини для пральних машин

 Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста , .

Запчасти для стиральных машин Запчасти для стиральных машин