Ваше місто:
Київ
X
Ви з Києва?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
з 10.00 до 17.00
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (050) 388-53-52
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Пральні порошки вбивають хрестовину

Хрестовина – деталь дорога, як правило, заміна не потрібна, тому що не схильна до зношення. До прикладу, гнила хрестовина пральної машини завжди вкрита залишками порошку, який не розчинився, а мав розчинитися, це ознака поганої якості прального засобу. У цій статті ми дізнаємось як неякісний порошок впливає на хрестовину та як зробити профілактику для вашої пральної машини.

Зміст:

Причини появи великої кількості піни в пралці

Як правильно завантажувати порошок у пральну машину

Як неякісний порошок впливає на хрестовину

Профілактика для пральної машини

Причини появи великої кількості піни в пралці

  1. Перш за все, необхідно перевірити порошок, що використовується для прання. Можливо, ви випадково вибрали порошок для ручного прання. Це може спричинити сильне піноутворення. Річ у тому, що порошки, не призначені для машинного прання, не містять піногасників. Саме тому порошок сильно піниться при інтенсивному пранні.
  2. Доза порошку була перевищена. Щоб цього не сталося, використовуйте мірні ложки та дотримуйтесь інструкцій.
  3. У барабані знаходилися речі, які піднімали піну. Не завантажуйте барабан машини легкими та пористими речами. До таких речей належать пуховики, тюль та штори. Об'ємні речі слід прати окремо. А якщо йдеться про легкі тканини, барабан має бути заповнений лише на половину. У цьому випадку можна зменшити дозу прального порошку. В іншому випадку білизна полоскатиметься піною.
  4. Інша причина в тому, що вода стала м'якшою. Це може статися під час встановлення фільтра чи після переїзду в інше місце. Через це утворюється зайва піна, яка не змивається навіть після полоскання. При використанні жорсткої води утворюється менше піни. У такій ситуації необхідно зменшити дозу порошку вдвічі.

Наявність надмірної кількості піни негативно впливає на роботу пральної машини – піни стає все більше, вона потрапляє у всі вузли машинки, в першу чергу, це негативно для плати.

Як усунути піну

Якщо з-під манжети люка або знизу пральної машини з'явилася піна, необхідно якнайшвидше вимкнути пристрій та почекати, поки піна осяде. Але навіть тоді не варто запускати машину. В ідеалі потрібно злити воду вручну, зняти задню кришку, відкрити дверцята і залишити машинку в такому стані на кілька днів, щоб вся волога всередині корпусу висохла. Найактивніші користувачі можуть спробувати висушити корпус зсередини феном або тепловентилятором. Однак необхідно бути обережними і не встановлювати занадто високу температуру, щоб не пошкодити внутрішні частини машини. За такого підходу ви зможете використовувати її знову через 5-6 годин.


Як правильно завантажувати порошок у пральну машину

 В основному ділянки порошкоприймача, що по краях, позначаються або римськими цифрами I і II, або латинськими літерами A і B, а ділянка між ними позначається зображенням сніжинки або квітки.

  • Тому розділ з номером I або літерою А призначений для попереднього прання або замочування. У цьому режимі речі тривалий час витримуються у великій кількості води, через що тканина набухає і пральній машині легко видалити бруд з волокон.
  • Секція з номером II або літерою B призначена для основного циклу прання. Домогосподарки часто користуються цим спеціальним розділом.
  • Область зі сніжинкою або квіткою призначена для ополіскувача, кондиціонера, відбілювача та інших засобів для чищення.

Точну кількість порошку розрахувати складно – все залежить від ступеня забруднення речей, виду порошку та жорсткості води. Якщо вода дуже жорстка, порошку потрібно засипати більше. Щоб заощадити, можна купити пом'якшувач води і покласти його в другий відсік разом з порошком. Ви зможете зменшити кількість порошку.

Золоте правило прання 1 кг білизни: 

  1. Розсипчастий порошок – 25 гр.
  2. Гель – 30 мл.
  3. Якщо одяг занадто брудний, використовуйте 40 50 грамів порошку, половину насипте в перше відділення, а другу половину в друге. Якщо ви не знаєте, як відміряти кількість білизни без зважування, орієнтуйтеся на місткість пральної машини. Наприклад, шестикілограмова ПMA, заповнена наполовину, говорить про те, що білизна важить близько 3 кг.

Найчастіше в комплекті з порошком продається мірний стаканчик. Якщо у вас його немає, краще купити – це вам буде набагато простіше, ніж виміряти кількість порошку на око.

Якщо ви окрім порошку використовуєте ще й кондиціонер, його теж треба правильно засипати: розвести концентрований засіб водою в пропорції 1:3, а потім залити в пральну машину. У жодному разі не можна лити кондиціонер прямо на речі, інакше на них залишаться розводи. Використовуйте лише спеціальний відсік для ополіскувача.

Як неякісний порошок впливає на хрестовину

Мало хто знає, що під час прання з барабана пральної машини може вимитися не весь пральний порошок. Це, у свою чергу, може призвести до іржі та виходу з ладу самої машини, зокрема виходу з ладу поперечки на внутрішній стороні барабана. Залишки порошку, зазвичай, не вимиваються і накопичуються там. Крім того, використання неякісного порошку, крім поломки, призведе до появи неприємного запаху.

Набагато безпечніше використовувати гелі для прання в пральній машині. Вони не накопичуються і легко змиваються. Однак стійкі плями не завжди можна випрати гелем. 

Але можна використовувати і порошок, якщо одяг сильно забруднений. Найважливіша порада – при виборі порошку використовуйте високу температуру та тривалий цикл прання. Тоді ризик виходу пристрою з ладу суттєво знижується.

Профілактика для пральної машини

Профілактика – один із способів продовжити термін служби техніки. Пральна машина-автомат гарантує якісне, ефективне прання та безперебійну роботу, якщо проводити профілактичні заходи не тільки після прання, а й перед включенням програми. Основною проблемою утворення відкладень на ТЕНові часто є жорстка вода, що використовується для прання. Це може призвести до серйозного пошкодження хрестовини, ТЕНа та інших важливих вузлів техніки.

Щоб уникнути наслідків, дуже важливо пом'якшити воду перед пранням. Для цього до ємності з порошком додають спеціальні речовини, що містять пластифікатори. Подібні дії слід проводити щодня, якщо ви користуєтеся машиною. Але це ще не все, що вам потрібно зробити.

  1. Перш ніж покласти речі в барабан, перевірте кишені і витягніть з них всі предмети. Якщо в машині застрягне гудзик або монета, це може призвести до поломки.
  2. Не забувайте враховувати об'єм предметів, поміщаючи їх у барабан. Якщо перевантажити машину зайвою білизною, пральна машина вийде з ладу.
  3. Як можна рідше використовуйте температуру 95 градусів – це призведе до поломки машини.
  4. При пранні речей з металевими деталями: пряжками, застібками, гудзиками закидайте їх у прання, попередньо помістивши в спеціальний мішок. 
  5. Не залишайте пральну машину без нагляду на тривалий час під час прання, щоб можна було вчасно втрутитися у разі потреби. Наприклад, якщо стався витік води. 
  6. Після завершення програми та виймання речей акуратно протріть барабан сухою тканиною. Не забудьте про контейнер для порошку та гумовий ущільнювач – вони також вимагають належного догляду.
  7. Очищайте фільтр. Видаліть залишки води з машини.

Механічну чистку пральної машини своїми руками слід проводити не рідше одного разу на 3 роки. При хімічному чищенні, потрібно чистити раз на пів року. За допомогою хімії очистку можна проводити рідше — приблизно раз на півроку. Вся суть у тому, щоб додати в місткість для порошку спеціальний засіб для чищення, обрати найдовшу програму прання та високу температуру, після чого запустити пралку. Вибраний засіб очищає всі деталі пральної машини від бруду та мікробів. Це все, що стосується очистки.

Механічна очистка складніша, оскільки потрібно кілька етапів:

  • Зніміть верхню кришку та задню панель пральної машини.
  • Зніміть та очистіть зливну трубку машини.
  • Насос та трубопроводи також слід зняти та очистити зсередини.
  • Зніміть з машини фільтри, а також впускний та зливний шланги.

Профілактика допоможе продовжити термін служби вашої машини. Намагайтеся якомога частіше звертати на це увагу. Бажаємо вам користуватися пральною машиною без проблем і не зіштовхуватися із складними поломками.


❓️ Як правильно додавати порошок у пральну машину?

Кожен відсік порошкоприймача має назву. В основному відсіки по краях позначаються або римськими цифрами I і II, або латинськими літерами A і B, а ділянка між ними позначається зображенням сніжинки або квітки. Тому ділянка з номером I або літерою А призначена для ... | Читати далі: Як правильно завантажувати порошок у пральну машину

⭐ Що вбиває пральну машину?

Негативно впливають на деталі пральної машинки такі фактори, як вапняний наліт, погана якість прального порошку та його неправильне дозування.

❗ Чи можна засипати пральний порошок прямо в барабан пральної машини?

Засипати пральний порошок або заливати миючий засіб безпосередньо в барабан пральної машини не слід в жодному разі.

⭐ Сколько нужно добавлять порошка в стиральную машину?

Точну кількість порошку розрахувати складно – все залежить від ступеня забруднення речей, виду порошку та жорсткості води. Якщо вода дуже жорстка, порошку потрібно більше. Щоб заощадити, можна купити пом'якшувач води і покласти його в другий відсік разом з порошком. так ви можете зменшити кількість порошку. Золоте правило прання на 1 кг білизни: Порошок розсипчастий – 25 гр, а Гель – 30 мл.

❓️ Як неякісний порошок впливає на хрестовину?

Мало хто знає, що під час прання з барабана пральної машини може вимитися не весь пральний порошок. Це, у свою чергу, може призвести до іржі та виходу з ладу самої машини, зокрема виходу з ладу поперечки на внутрішній стороні барабана. Залишки порошку, як правило, не вимиваються і... | Читати далі: Як пральний порошок впливає на хрестовину

❗ Що краще рідкий пральний порошок чи сухий?

Рідкий миючий засіб, як правило, ефективніше, ніж пральний порошок, видаляє складні плями, такі як плями від трави або жиру. Це пов'язано з тим, що рідкий миючий засіб містить більше активних інгредієнтів, ніж порошкове, а це означає, що він краще проникає в пляму і руйнує його.

⭐ Де купити хрестовину для пральної машини?

В інтернет-магазині "Майстер Плюс" ви можете купити хрестовини для пральних машин будь-якої моделі. Завдяки розробленій нами базі, ви зможете швидко знайти потрібну деталь під свою техніку. | Хрестовина для пральної машини



Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста Київ, Київській області.

Спосіб оплати:

Спосіб доставки: