Запчастини та інструменти для майстрів
Ваше місто:
Київ
X
Ви з Києва?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (050) 388-53-52
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Навіщо чистити пилосос після використання і як це зробити?

Головний прилад по боротьбі з пилом в будинку потребує постійного догляду та чищення. Як правило, в першу чергу, забруднюються щітки пилососа, його фільтр та шланг. Іноді пил може потрапляти навіть у внутрішні елементи такого механізму. Якщо ви почали помічати, що ефект всмоктування вашого пилососу значно погіршився, у цій статті Ви дізнаєтесь, що необхідно зробити, щоб Ваша техніка відновила роботу.

Зміст:

Як доглядати за деталями

Чистка пилососу

Фільтри для пилососів: види та призначення

Як часто потрібно міняти фільтр у пилососі

Як вибрати фільтр для пилососу

Перед тим, як починати чищення пилососа, обов'язково відключіть його від мережі та розберіть. Якщо ви робите це вперше, спочатку уважно вивчіть інструкцію.

Як доглядати за деталями

Для початку від'єднайте шланг і витягніть пилозбірник. Звільніть мішок від сміття, і подивіться, чи немає на його поверхні пошкоджень. Якщо у вашому пристрої не мішок, а контейнер для збору сміття, не забудьте помити його з миючим засобом. Водяний фільтр пилососа слід очищати після кожної його експлуатації.

Як доглядати за деталями

Зніміть та почистіть усі фільтри пилососу. Простежте за допомогою інструкції, чи ви знайшли всі фільтри. Якщо у вашому пилососі вбудований НЕРА-фільтр, то ні в якому разі не мочіть його, а тільки витрусіть сміття.

Після цього можна приступити до чищення насадок. Валік турбощітки потрібно почистити від сміття. Поверхню насадок потрібно протирати сухою серветкою або ганчіркою. Робити таку чистку потрібно після кожних 5 прибирань.

Чистка пилососу

Акуратно протріть вологою ганчірочкою камеру для збору сміття. Не забудьте почистити кришки пилососа зсередини, щілини та інші елементи, на яких збирається пил. Тримач для пилозбірника потрібно добре почистити, інакше шланг входитиме в пилозбірник зі зміщенням, внаслідок чого пил потраплятиме всередину пилососу.

Чистка пилососу

Як правило, пилосос потрібно чистити в міру його забруднення. Якщо у вашому пилососі немає мішка, то контейнер для збору пилу слід мити після кожного увімкнення пристрою. Пилозбірник потрібно чистити відразу після кожного використання пилососа, але якщо у вас невеликий будинок, то можна робити це після декількох прибирань. Фільтр пилососу потрібно міняти хоча б один раз на рік, а пилозбірник до 5 разів.

Для чищення деталей можна застосувати звичайний мильний розчин, перед встановленням їх на місце потрібно все ретельно просушити.

Правильно доглядайте свій пилосос, регулярно чистіть його, і ваш помічник по дому буде служити вам довго і якісно.

Фільтри для пилососів: види та призначення

Види фільтрів: мішок, фільтр грубого очищення, а також фільтр тонкого очищення.

Фільтри для пилососів: види та призначення

Фільтр грубого очищення. Призначений для первинного очищення повітря в основному резервуарі для збору сміття. У різнотипних системах фільтрації виділяють типи ємностей, що, у свою чергу, виконують роль такого резервуара. Як правило, це бути мішок, контейнер або резервуар з водою, іншими словами “аква-фільтр”. Затримує від 60 до 99 відсотків усього пилу. Гірше затримуються мікрочастинки, великі частинки більше 0,31 мкм ефективно затримуються всіма типами фільтрів грубої очистки.

Мішок-пилозбірник може бути постійним, з тканини або одноразовим, виконаним з паперу або синтетичного матеріалу. Потужність всмоктування залежить від того, наскільки пропускає повітря матеріал, з якого виготовлений пилозбірник. Паперові пилозбірники є двошаровими, що здатні забезпечувати видалення всього зібраного пилу, за винятком будь-якого контакту з пилом. Тканинний мішок продовжує комплектувати пилозбірники завдяки зручності багаторазового застосування.

Фільтри тонкого очищення. Незалежно від потужності пилососу, досягти 100% чистоти – складно, якщо частина пилу викидається назад у повітря з потоком, що виходить. Додатково цей потужний потік піднімає пил, що залишився в повітря, створюючи пиловий фон на висоті 0,5-0,9 метрів від підлоги, на рівні органів дихання дітей. Однак, небезпека становить не тільки пил, а й суміш бактерій. Щоб уникнути всіх перелічених та інших алергенів, зверніть увагу на ефективність видалення найдрібніших частинок пилу.

Як часто потрібно міняти фільтр у пилососі

Рекомендуємо орієнтуватись на рекомендації виробника пилососів. В інструкціях вказують, як треба міняти фільтр, що засмітився, HEPA в пилососі і як часто необхідно це робити. Оптимальна періодичність — 1 раз на 6-24 місяці. Багато залежить від інтенсивності експлуатації. Іноді в пилососах встановлено індикатор заміни. Якщо багаторазовий фільтр, кілька мийок він точно витримає. Після 3-4 водних процедур можуть виникнути проблеми з тягою. Якщо мийка не рятує, НЕРА-фільтр потрібно міняти.


Як вибрати фільтр для пилососу

Поради майстрів при виборі нового фільтра для пилососа – визначитися з призначенням. Вам потрібен фільтр для захисту двигуна, первинного чи остаточного очищення. Потрібно вибрати вид пилососа: поролоновий, циклонний та аквафільтр відрізняються. Тому фільтр відповідає вашій моделі техніки. При виборі необхідно знати марку, модель і серійний номер пилососа. Підбір фільтрів нескладний процес, в якому просто потрібно виявити трохи уважності. Це забезпечить тривалий термін експлуатації.


 

❓️ Які бувають фільтри для пилососу?

Види фільтрів: мішок, фільтр грубої очистки, а також фільтр тонкої очистки. Фільтр грубого очищення призначений для первинного очищення повітря в ... | Читати далі: Види фільтрів для пилососу

💡 Як зрозуміти що пора міняти фільтр пилососа?

Якщо ви помітили, що пилосос почав гірше всмоктувати і став сильніше грітися, значить час прочищати фільтр.

🔧 Як часто потрібно міняти фільтри в пилососі?

Рекомендуємо орієнтуватись на рекомендації виробника пилососів. В інструкціях вказують, як треба міняти фільтр, який засмічився, HEPA в пилососі і як часто необхідно це робити. Оптимальна періодичність — це... | Як часто потрібно міняти фільтри в пилососі

🔧 Як правильно мити фільтр від пилососу?

Щоб помити фільтр пилососа, переконайтеся, що пилосос вимкнено з розетки. Зніміть кришку, що закриває фільтр, витягніть фільтр і очистіть його від бруду та пилу. Увімкніть воду та зробыть потік з невеликим натиском. Просушіть фільтр і поставте його на місце.

🔧 Що буде якщо не чистити пилосос?

Якщо не проводити вчасно чищення пилососа, то незабаром можуть стати непридатними внутрішні вузли приладу, що не бажано, тому що без ремонту пилососа в такому випадку не обійтися.

🔧 Який тип фільтра для пилососу кращий?

Найвищі показники ефективності прибирання показують пилососи з аквафільтром, але їхня вартість вища, ніж у пилососів сухого типу та пилососів з контейнером. Робота такого приладу базується на проходженні повітря, яке всмоктується, через ємність з водою. Очищення відбувається за рахунок обтяження та укрупнення частинок сміття.

🔧 Де купити фільтр для пилососу?

Купити фільтри для пилососу можна в інтернет-магазині Майстер Плюс. Це найбільший сервіс продажу запчастин для побутової техніки, в тому числі і для пилососів. Магазин вже давно співпрацює з офіційними виробниками запчастин, а також із перевіреними великими постачальниками. | Купити фільтр для пилососу



Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста Київ, Київській області.

Спосіб оплати:

Спосіб доставки: