В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його. Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизуватись
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включенимВідключити
Ущільнювальний ізоляційний сальник з розмірами: 30x52x10 мм використовується для захисту підшипників вала приводу барабана пральної машини.
Особливості деталі: Плоский армований сальник з підсилювальною обжимною пружиною. Сальник і пружина чорного кольору. М анжета не комплектується мастилом, однак встановлювати її потрібно тільки на мастило, і ми рекомендуємо не використовувати мастило, що містить бензинові домішки або компоненти мастильних речовин (наприклад Литол 24). Радимо використовувати призначені для цього вологозахисні матеріали від відомих і перевірених виробників. Якісне мастило має високу температуростійкість (близько 190 ° C) і чудові вологовідштовхувальні властивості.
Цей сайт використовує файли cookie з метою підвищення зручності для користувача, а саме - доповнення функціями аналізу соціальних мереж, статистичного аналізу та вибору сторонніх сервісів. Докладнішу інформацію див. на сторінці Політика конфіденційності