Запчастини та інструменти для майстрів
Ваше місто:
Київ
X
Ви з Києва?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (050) 388-53-52
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Cтаття на тему : Чистимо грати газової плити. Корисні поради

Ті, у кого на кухні стоїть газова кухонна плита добре знають, що решітка, яка стоїть на плиті, пофарбована, як правило, в чорний колір. Це необхідно для того, щоб пригорання не були помітні. Але, все одно, приходить той момент, коли решітка втрачає свій первісний вигляд, і вона стає обгорілою, покритою жиром і з шорсткою поверхнею. Це і є привід, що б зайнятися чисткою решіток газової плити.

Є кілька способів чищення решіток, які залежать від того з якого матеріалу зроблена решітка. А решітки можуть бути:

- чавунні;

- емалірованние;

- сталеві.

Емальована решітка.

Це найделікатніша решітка. Її не рекомендують шкребти або мити жорсткою губкою (це стосується і інших частин плити виготовлених з емалі, наприклад двері духовки). Для чищення емальованої решітки скористайтеся посудомийною машиною. Помістіть решітку в посудомийку і додайте необхідну кількість миючого засобу. Після завершення процесу мийки, просушіть добре грати. Але, не у всіх є вдома посудомийна машина, що ж робити в такому випадку? Беремо гірчичний порошок і чистимо грати, якщо немає гірчичного порошку, то в помічники можете взяти оцет або соду. Вони теж ідеально справляються з залишками жиру і бруду.

Сталева решітка.

Існують і такі запчастини для плит, які можна чистити з використанням скребків і жорстких губок. До таких запчастинах відноситься сталева решітка для газової плити. Дана решітка не боїться хімічних засобів, її можна замочити на ніч в ємності з водою, в яку додається миючий засіб. А вранці очистити її із застосуванням металевої щітки або губки. Як варіант, ще можна використовувати пісок або соду, які наносяться на решітку і жир відчищається за допомогою губки. В даному випадку можете не боятися за те, що це зашкодить решітці - вона сталева, а сталь не так легко пошкодити.

Чавунна решітка.

Чавунна решітка має безліч обмежень по чистці. Її заборонено мити в посудомийній машинці, відчищати за допомогою гострих предметів. Найдієвіший і в ту ж чергу простий спосіб очищення чавунної решітки - це потримати її над відмкненою конфоркою, до того часу поки вона не накалиться і не стане вигоряти з неї жир. Це потрібно робити влітку, коли можна відрити вікна, адже запах буде, як ви розумієте не особливо хороший.

Як ще один варіант для очищення чавунної решітки, можна використовувати рідину, призначену для миття двигуна машини. Даною рідиною потрібно добре обробити решітку, а потім так само ретельно промити.

А щоб не морочитися з тим, як відмити решітку від нагару і жиру, рекомендуємо зробити спеціальний захисний шар на решітку. Для його приготування потрібно взяти шість частин кальцинованої соди, одну частину порошку для прання, і дві частини клею прозорого, використовуваного в канцелярії. Все це змішати, нанести на решітку і дати добре висохнути. Далі можете користуватися решіткою як зазвичай. А ось коли знову прийде час її чистити, то вам просто потрібно буде сполоснути грати водою і весь жир і нагар розчиниться разом із захисним шаром. Метод простий і дієвий, а найголовніше економить і час і гроші.



Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста Київ, Київській області.

Спосіб оплати:

Спосіб доставки: