Запчастини та інструменти для майстрів
Ваше місто:
Київ
X
Ви з Києва?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
з 10.00 до 15.00
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (066) 345-86-86
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Як почистити бойлер в домашніх умовах.

Не всі мають можливість користуватися централізованим опаленням та водопостачанням. І звичайно ж в такому випадку виникає питання, а як же бути без гарячої води. Сьогодні це вже не є глобальною проблемою, адже технології не стоять на місці, і ви можете придбати і встановити у себе вдома бойлер. Це дуже корисний побутовий прилад, який забезпечує ваш будинок комфортом. Але, так як будь-який інший побутовий прилад, бойлер вимагає догляду і своєчасного обслуговування. Встановивши будинку бойлер, ви отримаєте безперебійну подачу води. Купити цей прилад ви можете в будь-якому магазині техніки в вашому місті або ж скористатися інтернетом і придбати бойлер в інтернет магазині. По початку використання приладу, питань у вас не виникатиме, але якщо не будете правильно і вчасно проводити профілактичні роботи, то незабаром вони з'являться. І це буде - а чому так довго гріється вода? А чому вода так повільно тече? Як виконати чистку бойлера від накипу і іржі? І так далі...

Зміст

Чи потрібна чистка бойлера, якщо так, то як часто

Як зливається з бойлера вода

Фланець бойлера, що це

Магнієвий анод, що це і яка його функція в бойлері

 

Чи потрібна чистка бойлера якщо так, то як часто

Бойлер представляє собою ємність, в яку набирається вода і вона нагрівається в ньому за допомогою спеціальних трубок нагрівального елементу, що має назву ТЕН. Так як вода, що ми використовуємо не особливо гарної якості, тобто має великі показники солей, кальцинатів і інших домішок, то з часом при високих температурах, а у випадку з бойлером так і є, на нагрівальному елементі буде накопичуватися накип. А чим товстішим шар накипу буде, тим гірше буде працювати бойлер.

ТЕН бойлера буде гріти повільно, а ось електрику буде мотати по повній. При такій ситуації прилад буде працювати довше, щоб нагріти потрібний обсяг води, а це погано позначається і на інших деталях приладу. Як бачите питання з приводу чи потрібно чистити бойлер відпало саме по собі. Відповідь очевидна - чистка бойлера обов'язкове.

Тепер давайте розберемося, а як же часто проводити чистку бойлера?

Якщо ви тільки купили і встановили новий бойлер, то перший рік можете спокійно користуватися і не переживати ні про що. А ось в подальшому для себе ви повинні знати, що кожні 1-2 роки, потрібно проводити повну чистку бойлера. Наша порада, що це робити повинен фахівець, який має знання і досвід роботи. Багато хто запитує чи можна самому будинку почистити бойлер? Можна, але ви повинні хоча б приблизно розуміти, як влаштований бойлер і як він працює. Якщо є сумніви і невпевненість, то краще не ризикувати, все ж це прилад, що працює від електрики.

 

Як зливається вода з бойлера

Перед тим, як приступити до чищення бойлера, з нього слід злити воду і відключити його від мережі. І так давайте по порядку:

1. Відключаємо бойлер від мережі, вийнявши мережевий кабель з розетки.

2. Від'єднайте шланг, через який в бойлер надходить холодна вода, і опустіть його в ванну, якщо його довжина дозволяє, якщо немає, підготуйте заздалегідь для цього ємність. Шланг подачі гарячої води годі й від'єднувати, залиште його як є.

3. На шланг холодної води надіньте спеціальний клапан-запобіжник. А іншу частину шлангу опускаємо в ємність.

4. Відкриваємо крани бойлера і звільняємо запобіжник зворотного клапана.

5. Потім відриваємо гарячу воду у ванній і на кухні. На початку ви будете чути такий звук, ніби в бойлер затягується повітря, а потім з приладу полиється рідина, що накопичилася в ємності, ось як раз щоб вода ця скла, ми опустили шланг.

6. Дочекайтеся поки вся вода стече, і ретельно продуйте шланг холодної води, використовуючи для цього повітря. Продувати потрібно до того часу, поки не буде чутно звуку булькання.

7. Далі від'єднайте шланг, що подає гарячу воду і помістіть бойлер на підлогу вгору кранами і перейдіть до наступних дій демонтажу.

Фланець бойлера, що це

Фланець - це плоска деталь круглої, квадратної або іншої форми з рівномірно розташованими отворами під болти. Служить для з'єднання різних деталей і складових між собою.

Зазвичай на фланці в бойлері розташовані магнієвий анод, ТЕН, прокладки, контакти для подачі електричного струму і ін. На фото праворуч зображено два фланці, які мають пласку і круглу форму, саме на таких фланцях розташовані анод і ТЕН.

Магнієвий анод, що це і яка його функція в бойлері

Магнієвий анод - це деталь бойлера (водонагрівача), яка являє собою металевий штир, на якому знаходиться спеціальний сплав з магнію товщиною до 30 мм.

Як ми говорили раніше, анод в бойлері розташований на фланці поруч з Теном. Магнієвий анод в бойлері використовується для запобігання утворення накипу на стінках бака і Тена та запобігання корозії баку.


 

❓️ Як часто потрібно чистити бойлер?

Якщо ви тільки купили і встановили новий бойлер, то перший рік можете спокійно користуватися і не переживати ні про що. А ось в подальшому для себе ви повинні знати, що... | Читати далі: Як часто потрібно чистити бойлер

⭐ Як злити з бойлера воду?

Перед тим, як приступити до чищення бойлера, з нього слід злити воду і відключити його від мережі. І так давайте по порядку: ... | Як злити з бойлера воду

❗ Що таке фланець в бойлері

Фланець - це плоска деталь круглої, квадратної або іншої форми з рівномірно розташованими отворами під болти. Служить для ... | Що таке фланець в бойлері

⭐ Де купити магнієвий анод для бойлера?

Магнієвий анод використовується для запобігання утворення накипу на стінках бака і ТЕНа та запобіганню корозії баку. | Купити магнієвий анод для бойлера

 Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста Київ, Київській області.

Спосіб оплати:

Спосіб доставки: