Запчастини та інструменти для майстрів
Ваше місто:
Київ
X
Ви з Києва?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (050) 388-53-52
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Як правильно встановлювати відеокарту та правильно її налаштувати

Комплектующие Комплектующие

Зміст

1. Вибір і місце розташування старої відеокарти

2. Вибираємо відеокарту

3. Встановлення відеокарти

4. Драйвера до відеокарти

Грати на комп'ютері стало набагато гірше? Ви бачите, що ваш комп'ютер не так справляється зі своїми завданнями, як у ваших друзів? Все це відбувається через таку деталь як відеокарта.

Встановлення відеокарти

Насправді сказати, що заміна відеокарти це складне чи нескладне завдання, буде неправильно. Але, якщо ви вмієте користатися викруткою і маєте гроші в гаманці, то відеокарта буде стояти у вашому комп'ютері. Ми розглянемо послідовність дій у нашій статті якомога докладніше.

 

Перший крок — це визначитися з вибором відеокарти та дістатися старої

Відеокарта знаходиться усередині системного блоку, тому вам потрібно відкрити системний блок.

Розбирання корпусу системного блоку

У більшості корпусів бічні панелі кріпляться на спеціальні гвинти. За рахунок цього розібрати комп'ютер дуже просто, але під руками має бути викрутка. У старіших моделях панелі комп'ютера потрібно використовувати хрестову викрутку.

Перед тим, як зняти бічну панель, потрібно від'єднати мережевий кабель та всі периферійні пристрої.

Спочатку зніміть ту панель, що розташована на протилежному боці від розташування материнської плати. Уважно подивіться на задню частину комп'ютера, ви побачите панель, де є багато портів для різних підключень — USB, Інтернет, порти для підключення дисплея та інші. Знявши панель, покладіть системний блок на бік, і ви легко зможете дістатися материнської плати.

 

Другий крок – це вибір самої відеокарти

Велика різноманітність відеокарт змушує задуматися про багато факторів. Вам потрібно буде враховувати відповідність вашого процесора до нової відеокарти, наявність відповідного слота на материнській платі. Відеокарти мають різні розміри. Тому доведеться враховувати розміри корпусу системного блоку. І, звичайно, потрібно переконатися в тому, що потужності блоку живлення, встановленого на комп'ютері, буде достатньо для роботи нової відеокарти.

Якщо ви встановлюєте потужну відеокарту на свій комп'ютер, подбайте про те, щоб і живлення було відповідне. Перевірити потужність блоку живлення потрібно перед тим, як купуєте відеокарту, щоб міняти все одразу, якщо це знадобиться.

Блок живленняБлок живлення

Дізнатися, яка потужність у вашого блоку живлення можна за наклейкою, що на ньому прикріплена. Для цього доведеться його зняти, якщо інакше не видно наклейку.

Багато інформації про те, як підібрати блок живлення під потужну відеокарту. У мережі ви можете знайти спеціальний калькулятор, за допомогою якого можна буде визначити чи підходить ваш блок живлення або разом з відеокартою доведеться купувати і його.

Купити хорошу відеокарту можна у спеціалізованих магазинах чи магазинах цифрової техніки. Там же можна придбати й блок живлення, якщо ваш не впорається з потужнішою відеокартою.

 

Третій крок — встановлення відеокарти на ваш комп'ютер

Далі ми розповімо як замінити відеокарту або встановити, якщо ви збираєте комп'ютер з нуля. Сам процес заміни та встановлення відеокарти простий і з ним упорається навіть та людина, яка не має спеціальних знань у сфері ремонту комп'ютера. Тут головне уважність, впевненість та акуратність у роботі. Щоб ви розуміли, йдеться не про те, як встановити всі необхідні драйвера, а про те, як встановити відеокарту у комп'ютер.

Материнська плата

Всі знають, що комп'ютери періодично чистять, тому що в них збирається багато пилу і падає їхня продуктивність. І ось якраз, якщо ви маєте намір міняти відеокарту, то і буде привід зробити чищення комп'ютера. Але це потрібно зробити перед тим, як встановите відеокарту. Ще буде корисно впорядкувати розміщення проводів усередині системного блоку, щоб вам, було, зручніше використовуйте спеціальні хомути. Будьте дуже уважні, адже якщо ви відключаєте якийсь провід, необхідно його потім під'єднати назад. Якщо ви погано запам'ятовуєте, краще всі свої дії записувати або фотографувати, щоб потім при підключенні не виникало проблем.

При встановленні відеокарти виникатиме питання, а куди ж її вставити, в який із портів? Її потрібно встановити на те саме місце, де стояла стара відеокарта.

Відеокарта

Якщо це у вас складання комп'ютера з нуля, потрібно підключати в той порт, що працює швидше. Порти підписані, можуть бути PCIEX16, PCIEX8, під'єднати найкраще до того, що 16.

Може бути таке, що вам доведеться на корпусі вашого системного блоку, на задній частині, прибрати одну або кілька заслінок. Є комп'ютери, у яких ці заслінки відкручуються, оскільки вони на гвинтиках. А є такі комп'ютери, в яких заслінки потрібно виламати, але при цьому будьте обережні, адже можна порізатись.

Установка з урахуванням заслінки задньої кришки

Сам процес установки простий, вам потрібно на материнській платі знайти відповідний роз'єм, і злегка натиснути на відеокарту, коли ви почуєте клацання, це означає, що ви її встановили.

Відеокарту встановлено

Багато хто переймається що буде, якщо переплутати слоти? А нічого не буде, ви просто не зможете встановити відеокарту, якщо слот із нею не буде сумісний.

Наступне, що потрібно зробити, це закріпити встановлену відеокарту до корпусу, а точніше до задньої його частини. Для цього є спеціальне кріплення.

Усі сучасні, вдосконалені відеокарти потребують потужного додаткового живлення. І щоб його під'єднати на карті є спеціальні роз'єми. До цих роз'ємів підключається відповідне джерело від блока живлення ПК. Ці роз'єми можуть виглядати по-різному і мати неоднакову кількість контактів, але їхня функція однакова. Турбуватися в такому випадку про те, що ви можете неправильно під'єднати, не варто. Єдине, на що варто звертати увагу, на провід джерела живлення, на ньому може бути відразу 8 контактів, а може бути таке джерело живлення, в якому є два дроти на одному шість контактів, а на другому два. В такому випадку ці контакти компонуються.

Ось, у принципі, і все. Відеокарта встановлена, і ви можете зібрати системний блок, під'єднати до нього монітор та всі необхідні пристрої, які до цього були підключені. Сміливо вмикайте живлення та користуйтеся своїм комп'ютером.

 

Драйвера до відеокарти

І наприкінці нашої статті розповім трохи про драйвери до відеокарти.

Спочатку потрібно провести підготовчі роботи, які включають видалення всіх попередніх драйверів. Чесно кажучи не всі це роблять, але в інструкції ця рекомендація є. Видалити всі драйвера ви можете через "Пуск-Установка та видалення програм". Багато хто думає, що можна видаляти драйвера через диспетчер завдань, але цього робити не потрібно, оскільки драйвера вбудовані (вони йдуть в комплекті з операційною системою).

Найкраще, навіть в ідеалі, встановлювати драйвера з офіційного сайту виробника графічного чіпа карти. Якщо з якихось, то причин, ви це зробити не можете, або просто не знаєте як, встановіть драйвер, що йде в комплекті з відеокартою. А вже потім можна буде оновити драйвер на найновіший.

Важливо знати! Не встановлюйте драйвера, що пропонує вам операційна система, адже тоді не будуть задіяні всі функції відеокарти й ви не зможете повноцінно її використати.

Якщо ви хочете грати у своє задоволення і підвищувати продуктивність відеокарти, тоді встановлюйте останню версію драйвера.



Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста Київ, Київській області.

Спосіб оплати:

Спосіб доставки:

Комплектующие Комплектующие