Запчастини та інструменти для майстрів
Ваше місто:
Київ
X
Ви з Києва?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (050) 388-53-52
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Cтаття на тему : Поради щодо вибору правильного холодильника

Холодильник - це найважливіший і необхідний побутовий прилад на кухні кожного будинку. І цей прилад став важливим і потрібним вже давно, адже в деяких будинках можна ще побачити старенькі радянські холодильники. Якщо говорити про сьогоднішній час, то холодильники бувають різні, що за зовнішнім виглядом, що по функціоналу, по енергоспоживанню тощо. Так, нашим бабусям було простіше, адже вибір тоді був не великий, а якщо і було з чого вибрати, то не всі це могли собі дозволити. А ось як бути нам з вибором холодильника? Адже це не праску купити! Холодильник річ дорога, тому хочеться, щоб і працював довго, а не рік чи два.

І так, для того, що б правильно розібратися в цьому питанні, варто спочатку визначити критерії, за якими потрібно вибирати холодильник. Їх є кілька, а саме:

1. Розмір холодильника.

Для даного побутового приладу існують певні стандарти, це по ширині 55-75 см, по глибині 60-65 см і по висоті 85-210 см. Але це не чітка і  не сувора регламентація, тому на ринку можна зустріти холодильники різних розмірів.

2. Обсяг холодильної та морозильної камери приладу.

Обсяг холодильника вимірюється в літрах. Залежно від розміру обсяг або збільшується, або зменшується. Звертаючи увагу на цей параметр, потрібно розуміти, що якщо у вас велика сім'я, то вам потрібен холодильник з великим об'ємом і навпаки.

3. Розміщення морозильної і холодильної камер по відношенню один до одного.

Холодильні агрегати бувають однокамерними, двокамерними і багатокамерними. Але, найпопулярніші це комбіновані. Пройшовшись по магазинах ви побачите, яке велике розмаїття холодильників на вітринах. Вони всі різні. З різним розташуванням камер: морозилка вгорі - холодильна камера внизу (таке розташування зустрічається рідше, воно не дуже практичне), морозилка внизу - холодильна камера вгорі - в сучасних холодильниках це часте розміщення, адже до морозилки рідше звертаємося, ніж до камери холодильника. Ще є один принцип розміщення камер холодильника, називається «Side-by-Side», тобто холодильник-шафа. Звичайно ж кожен вибирає те, то підійде саме йому.

4. Кількість компресорів в холодильнику.

Компресор - це серце холодильника. Дана деталь призначена для того, що б ганяти фреон по системі холодильника. Як правило, один компресор стоїть в маленьких холодильниках, а вже в тих, де обсяг складає більше ніж 350 літрів ставиться два компресора, два компресори ще ставлять на великі холодильники «Side-by-Side». Якщо в холодильнику є два компресора, то морозильна і холодильна камери працюють автономно один від одного. Тобто якщо, наприклад вам потрібно відключити одну з камер або знизити в одній з них температуру, то ви це зробите без проблем. А ось якщо буде в холодильнику один компресор, то так зробити вже вийде, так як камери будуть залежні одина від одної. Деякі виробники виготовляють великі холодильники з одним компресором, але його вартість буде нижче, ніж у такого ж, але з двома компресорами.

5. Тип розморожування.

За типом розморожування холодильники поділяються на два типи - автоматичне розморожування або система «No Frost». Якщо розглядати останні, то їх не потрібно розморожувати. У них стоїть спеціальний вентилятор, за допомогою якого відбувається циркуляція холодного повітря всередині приладу. Є певний час, коли вентилятор перестає працювати, то на пару секунд починає працювати нагрівач. Іній, що утворюється перетворюється в воду і стікає в спеціальну ємність, в даній системи є свої переваги: ​​не потрібно постійне розморожування, продукти зберігаються довше, не утворюється усередині камери сніжна шуба, продукти не примерзають один до одного, немає великого навантаження на компресор холодильника. З недоліків можна виділити підвищений шум під час роботи приладу і те, що займається місце всередині камери.

Якщо говорити про автоматичне розморожування, то тут раз на рік потрібно відключати холодильник і розморожувати. Але, в будь-якому випадку фахівці рекомендують робити профілактичне відключення холодильника хоча б раз на рік, це забезпечить якісну і тривалу роботу холодильника.

6. Управління холодильником.

Існує два типи управління електромеханічне і електронне. Перший тип управління простіший, і більш надійніший, особливо для тих, у кого вдома є проблеми з напругою в електричній мережі. Електронне урядування представляє собою наявність сенсорного дисплея і пульта. Такі холодильники бояться частих і різких перепадів напруги, крім того, вони обладнані складними електронними платами (модулями), тому якщо ламаються такі плати, ремонт буде дорогим і користувачі повинні про це знати, що б розуміти що вони купують.

7. Клас енергоспоживання.

Є холодильники, які споживають не багато електрики, а є прилади, які мають високий клас енергоспоживання, але в наш час таких, як правило, вже не виробляють. Енергоспоживання маркується літерами «А», «В», «С», «D» і «G». При виборі холодильника це важливий параметр, тому ви повинні знати, що економічні ті холодильники, які маркуються буквами не нижче «С».

8. Вартість і торгова марка (виробник).

Складно в даному випадку щось сказати або порадити, адже виробників багато, а ціни різні. Єдине, що можна порадити, так це купувати холодильник відомих виробників, які відомі і давно працюють на ринку побутової техніки. А до нових торгових марок потрібно відноситись з обережністю, адже не факт, що у них товар буде якісним. А якщо вже зважилися купити холодильник менш відомого виробника, то потрібно переконатися в тому, що в вашому місті є сервісний центр, що надає послуги гарантійного та післягарантійного ремонту даної торгової марки.

9. Внутрішній і зовнішній вигляд холодильника.

Цей параметр теж важливий при покупці побутового приладу, адже він повинен не просто якісно працювати, а й ідеально виписуватися в інтер'єр вашої кухні. Сьогодні можна вибрати холодильники різної кольорової гами, але найпопулярніші - це білий, чорний і синій. Форма холодильника теж може відрізнятися, вони можуть бути з закругленими краями або мати цікавої форми ручки тощо. А якщо є фінансові можливості, то можна купувати резистентні дизайнерські холодильники. Все залежить від вашого бажання і можливостей.

10. Внутрішній дизайн холодильного агрегату.

В даному параметрі потрібно поцікавитися у продавців, як виготовлені стінки холодильника, якого плану і з якого матеріалу виготовлені полки холодильника, чи є в ньому полки для пляшок, які додаткові відсіки є в холодильнику тощо. Ще потрібно поцікавитися при покупці, чи є в холодильнику антибактеріальний захист.

11. Додатковий функціонал.

Якщо у вас є можливість і бажання, то можна купити холодильник, який має додаткові функції, наприклад наявність льдогенератора тощо.

Який би не був ваш вибір, потрібно розуміти - запорука якісної і тривалої роботи холодильника залежить від вас, в тому числі, адже якщо ви будете правильно експлуатувати холодильник, то він буде працювати не один рік без нарікань і скарг. А ось який він буде це вже залежить від вас самих і від ваших потреб.



Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста Київ, Київській області.

Спосіб оплати:

Спосіб доставки: