
Вам набридло носитися зі старою і важкою праскою, і ви хочете купити нову праску? Найбільш оптимальним варіантом буде праска з парогенератором. Як же вибрати таку праску?
Основна відмінність між звичайною моделлю праски і праскою з парогенератором в тому, що у них різні ємності для води. У звичайній моделі праски, як правило, маленька ємність для води, тому її постійно потрібно поповнювати. У прасці з парогенератором влаштовано все по-іншому. Корпус праски з'єднаний з парогенератором за допомогою товстого шланга - парогенератора. Таким чином, завдяки більшій ємності для води, такою праскою можна попрасувати набагато більше білизни, при цьому праска досить легка, і нею дуже просто керувати. За рахунок високого тиску пару, такий пристрій може впоратися навіть з найскладнішими складками на цупкій тканині.
При виборі праски з парогенератором варто звернути увагу на такі параметри, як:
- Потужність.
Чим потужніша праска, тим швидше вона зможе впоратися з прасуванням білизни. Якщо економія часу для вас не так важлива, то ви можете вибрати праску з меншою потужністю, і заощадити на його вартості. Для будинку ідеальним варіантом буде праска з потужністю від 1600 до 2000 Вт.
- Матеріал.
Якщо розглядати матеріал праски, то тут все так само, як і зі звичайними моделями. Найекономнішим і довговічним вважається покриття з нержавіючої сталі. Тефлонові і керамічні підошви дуже крихкі і можуть пошкодитися навіть від будь-якого неакуратно руху.
- Вартість.
Не варто дотримуватися думки багатьох користувачів: чим вища ціна приладу, тим краща його якість. Насправді, вартість праски може залежати від абсолютно різних факторів, тому для будинку цілком може підійти і недорога модель праски з парогенератором. Але, і найдешевших товарів краще остерігатися.
- Обсяг ємності для води.
Не в усі парогенератори можна доливати воду під час процесу прасування. Тому якщо вам не потрібно постійно прасувати гори білизни, то краще вибрати праску з невеликою ємністю.
- Вага праски.
Підбирайте ту модель праски, яка буде зручнішою для вас.
- Режими.
Дуже важливо, щоб на прасці був регулятор потужності і температури нагріву. Так ви зможете контролювати режим прасування для різних тканин.
- Система безпеки.
Праска повинна автоматично вимикатися. Крім цього, бажано щоб вона мала: протикрапельну систему, яка перешкоджає появі розводів на тканині; вбудованими фільтрами для води і довгим проводом і шлангом для подачі пари.
Якщо вам знадобилися насоси для праски або будь-які інші запчастини, звертайтеся в магазин «Майстер-плюс»!