Ваше місто:
Київ
X
Ви з Києва?
Ні Так

Вказавши місце знаходження, ми зможемо надати більш актуальну інформацію
(098) Показати
з 09.00 до 18.00
Зателефонувати?
Контактні телефони
Kyivstar + Viber
  • +38 (098) 000-86-86
Vodafone
  • +38 (050) 388-53-52
Lifecell
  • +38 (093) 170-06-54
Київ
  • +38 (044) 390-79-88
Одеса
  • +38 (048) 734-41-69
Харків
  • +38 (057) 728-53-27
Email
Замовлення дзвінка
+38
Замовити
Реєстрація
Вхід
+38
Показати пароль
Реєстрація
В нашій базі вже існує користувач з таким номером телефону. Якщо це Ваш телефон, і Ви не пам'ятаєте пароль для входу - відновите його.
Відновити пароль
Ваша реєстрація пройшла успішно. Тепер Ви можете авторизуватися використовуючи зазначені Вами дані.
Авторизація
Відновлення пароля
+38
Змінити пароль
На вказаний Вами номер телефону було відправлено SMS c кодом підтвердження, який необхідно ввести для завершення відновлення пароля. Введіть код і натисніть «Завершити».
Завершити
Ви ввели невірний код, у Вас залишилася 1 спроба.
Дякуємо, Ваш пароль був змінений. Можете авторизуватися використовуючи новий пароль.
X
Якщо Ви звернули увагу, то коли Ви прокручуєте сторінку нашого сайту, вгорі з'являється додаткове меню, з основними кнопками навігації.
Але іноді це меню може заважати, наприклад, якщо у Вас маленький екран монітора і це меню може займати корисний простір в робочій області.
Тому, ми вирішили дати Вам можливість самим вибирати, як Вам зручніше з меню або без. У цьому віконці, Ви завжди, можете включити або вимкнути це допоміжне меню, в залежності від того як Вам більше подобається.
Залишити включеним Відключити
ПОВЕРНУТИСЯ

Як почистити барабан пральної машини?

Поява плям на свіжовипраній білизні свідчить або про неправильний догляд за пральною машиною, або про порушення процедури прання. Обидві проблеми можна легко усунути. Головне зрозуміти причини та дотримуватися рекомендацій фахівців.

Зміст:

Причини забруднення пральної машини

Очищення барабана пральної машини

Рекомендації з догляду за пральною машиною

Причини забруднення пральної машини

Пральна машина забруднює речі, причини та способи усунення:

1. Бруд у манжеті

Манжета або ущільнювальна резина люка має кілька складок. Вода в них часто застоюється після прання та утворюється наліт та пліснява. В результаті цей наліт може потрапити в барабан під час прання та залишити плями, а також білизна набуде неприємного запаху.

Що робити: протріть манжету насухо і не закривайте дверцята машини відразу після прання, щоб дати резині висохнути.

Порада! Не забудьте також ретельно протерти внутрішню частину дверцята – як скляну, так і пластикову.

2. Цвіль у відсіку для миючих засобів

Оскільки барабан регулярно контактує з водою, після миття може утворитися цвіль і відкладення (навіть вапняні відкладення, що важко видаляються). Під час прання бруд потрапляє в барабан разом із порошком або кондиціонером і залишає плями — на ньому утворюються темні чи червоні плями.

Що робити: після кожного прання потрібно виймати лоток, промивати його і, якщо в ньому залишилися крупинки порошку або залишки рідких продуктів, ретельно вимити їх, а потім висушити лоток. Також важливо очистити бункер порошкоприймача, де зазвичай накопичуються залишки вологого порошку.

3. Зливний фільтр забруднений

Пральні машини мають 2 фільтри – вхідний фільтр (це дрібна сіточка в місці з'єднання наливного шланга з патрубком пральної машини) та зливний фільтр (у більшості моделей розташований внизу). Самостійно чистити вхідний фільтр не рекомендується, оскільки для цього потрібно витягнути пральну машину та відкрутити шланг. У зливному фільтрі накопичується сміття та ворс, і може утворитися пліснява. Якщо у вашій машині стоїть звичайний насос, брудний зливний фільтр спричинить неприємний запах. Коли насос працює на рециркуляції (і таким чином забезпечує циркуляцію стічних вод по системі), крім запаху на одязі можуть з'явитися плями плісняви.

Що робити: необхідно очистити зливний фільтр, видаливши дрібне сміття і насухо протерши внутрішню частину. Чистити фільтр потрібно раз на місяць при пранні синтетичного одягу або після кожного прання пухнастого або вовняного одягу.

4. Як запобігти забрудненню пральної машини

Існує безліч спеціальних засобів для чищення машини. Вони поміщаються у відсік для порошку або безпосередньо в барабан пральної машини та «працюють» вхолосту при максимальній температурі. Зазвичай 1 циклу достатньо.

Якщо у вас немає під рукою спеціального обладнання і ви помітили плями на одязі, після чищення контейнера для прального порошку, манжети та фільтра можна скористатися наступним рецептом:

  1. Використовуйте порошок лимонної кислоти: 100 г для пральних машин із завантаженням до 4 кг і 150 – 200 грам для машин із великим барабаном.
  2. Додайте порошок у відсік для миючого засобу.
  3. Встановіть прання на температуру 60 – 90 градусів (залежно від ступеня забруднення), а потім режим полоскання (бажано супер полоскання, якщо така опція є).
  4. Після прання обов'язково протріть манжету.

Порада! У відсік для миючих засобів краще насипати лимонну кислоту та миючий засіб, інакше контейнер не очищатиметься.

5. Інші причини забруднення білизни, що не залежать від машини

Якщо ви уважно стежите за машиною, а плями все одно з'являються, причина може полягати в:

  1. Недотримання технології прання. Одяг може полиняти, якщо прати разом одяг різних кольорів. Використання занадто великої кількості порошку або перевантаження машини можуть залишити білі плями на темному одязі, а використання занадто великої кількості порошку з оптичним відбілювачем може призвести до утворення синіх або світло-зелених крапкових плям на світлому одязі (гранули корекції кольору погано в них розчиняються). 
  2. Неправильний вибір порошку. Для прання пуховиків, а також шовкових, вовняних та мембранних тканин бажано вибирати спеціально призначені для цього порошки, тому, що звичайні засоби погано відпирають такі тканини та верхній одяг із наповнювачами, і тому на речах залишаються плями.
  3. Іржава вода в трубі. Іржа може виникнути у старих трубах або після ремонту труб.

 

Очищення барабана пральної машини

Існує кілька ефективних способів очищення пральної машини. Сюди входить використання лимонної кислоти, оцту та спеціальних хімікатів. Тепер ми докладно пояснимо, як працює кожен метод.

Лимонна кислота

Як почистити пральну машину лимонною кислотою? Жодних складнощів із цим немає. Вам необхідно засипати лимонну кислоту в ємність, призначену для порошку, та увімкнути режим прання. Лимонна кислота довела свою ефективність у боротьбі з вапняним нальотом. При нагріванні така речовина роз'їдає окалину. Це ефективно очищає барабан та нагрівальний елемент пральної машини від вапняних відкладень.

Оцет

Це ще один продукт, який можна використовувати для чищення пральної машини. Налийте склянку оцту у відділення для миючого засобу та встановіть високу температуру та режим попереднього замочування. Оцет також використовується разом із содою. Для цього візьміть пів склянки харчової соди та води та вилийте рідину у відділення для порошку. У барабан заливається оцет. Потім вмикається режим прання. Якщо ви помітили кислий запах, промийте його додатково.

Спеціальні хімікати

Існує безліч засобів для видалення вапняного нальоту з елементів пральної машини. Популярні варіанти включають Filtero 601 та Magic Power. Це хімічні засоби, які ефективно усувають різні забруднення, старий вапняний наліт та плісняву.

Щоб продовжити термін служби та зберегти працездатність вашої техніки, необхідно регулярно використовувати професійні засоби для пральних машин. Продукти доступні у вигляді порошку або рідини, а також у формі таблеток. Тому ви легко зможете вибрати відповідний формат у нашому інтернет-магазині Майстер Плюс.

Рекомендації щодо догляду за пральною машиною

Догляд за пральною машиною будь-якої марки не відрізняється як за обсягом робіт, так і за використовуваними засобами і полягає у підтримці чистоти корпусу машини. Рекомендується протирати поверхні вологою губкою, змоченою засобами для чищення, що не містять спирту і розчинників. Детальнішу інформацію про поводження з хімікатами можна знайти на упаковці. Це дозволить видалити пил та очистити забруднені місця. Потім корпус машини потрібно протерти сухою м'якою тканиною. Зазвичай рекомендується проводити цю процедуру не рідше ніж один раз на тиждень. При чищенні слід бути обережним з мережевим шнуром і шлангами, що підключають машину до комунікацій, а також не допускати попадання води всередину пральної машини, оскільки це може призвести до пошкодження електричних компонентів машини. Якщо дбайливо ставитись до пральної машини та вчасно чистити її, ймовірність поломок значно знизиться.


❓️ Чому брудний барабан пральної машини?

Пральна машина забруднює речі, причини та способи усунення: 1. Бруд у манжеті. Манжета або резина ущільнювача люка пральної машини має кілька складок. Вода у них часто... | Читати далі: Причини забруднення пральної машини

❓️ Як почистити барабан пральної машини в домашніх умовах?

Існує кілька ефективних способів очищення пральної машини. Сюди входить використання лимонної кислоти, оцту та спеціальних хімікатів. Тепер ми докладно пояснимо, як працює... | Читати далі: Очищення барабана пральної машини

⭐ Чим не можна чистити пральну машину?

Існує кілька міфів про те, що пральну машинку можна шанувати хлоровмісткими засобами, цукром, кока-колою, перекисом водню, аспірином і т.д. Але насправді ці способи чищення барабана пральної машини можуть лише нашкодити йому та іншим важливим комплектуючим елементам техніки.

⭐ Де купити барабан для пральної машини?

В інтернет-магазині "Майстер Плюс" представлений великий асортимент барабанів для пральних машин за найвигіднішими цінами. Тут ви можете замовити барабан для своєї прання зі швидкою доставкою. | Підібрати барабан для пральної машини



Калькулятор доставки Калькулятор доставки
Розрахунок доставки буде здійснено для міста Київ, Київській області.

Спосіб оплати:

Спосіб доставки: